Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 655 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Dušan Sopóci
sopoci@mgreal.sk
0905 552 697

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rovinatý pozemok pri lese za výhodnú cenu.

  • Pozemky, Predaj, Myjava, Košariská | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Myjava, Košariská | pic. 2
  • Pozemky, Predaj, Myjava, Košariská | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Myjava, Košariská | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Myjava, Košariská | pic. 2
Typ
Predaj
Okres
Myjava
Mesto
Košariská
Ulica
Košariská
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
2416 m2
Pridané
17.02.2021
Aktualizované
17.02.2021
Ing. Dušan Sopóci MG real, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 552 697

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj pozemok vhodný na stavbu rekreačnej chatky, alebo chalupy neďaleko Košarísk v Myjavskom okrese o celkovej výmere 2416 m2. Dostupný je po asfaltovej ceste. Elektrina na hranici pozemku. Cena 19.500€. Majiteľ pozemku sa zaväzuje vo vlastnej réžii vybudovať elektrickú prípojku aj s elektromernou skrinkou.