Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 994 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Dušan Sopóci
sopoci@mgreal.sk
0905 552 697

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj chalupy na myjavských kopaniciach

Typ
Predaj
Okres
Myjava
Mesto
Košariská
Ulica
Horné Košariaká
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
80 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
27.03.2023
Aktualizované
27.03.2023
Ing. Dušan Sopóci MG real, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 552 697

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj chalupu v zastavanom území obce Košariská. Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave pripravená na rekonštrukciu. Nachádza sa na pozemku o výmere 305 m2, zastavaná plocha 91 m2. Na pozemku sa nachádza vlastná studňa aj septik. Napojená je na elektrinu a obecný vodovod. Dispozičné riešenie: kuchyňa, 2 izby, WC, kúpeľňa a hospodárska časť z ktorej môže byť ďalšia izba. Na rekonštrukciu je vypracovaný kompletný projekt, ktorý počíta aj s obytnením podkrovia. Projekt je v cene nehnuteľnosti. Cena 47 000 €. Možnosť dohody.