Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 606 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Michal Štetina
stetina@karinpartners.sk
0944 740 586

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ! Priestranný rodinný dom obec Kopčany (okr. Skalica)

Typ
Predaj
Okres
Skalica
Mesto
Kopčany
Ulica
Hurbanova
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
95 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
14.07.2021
Aktualizované
26.04.2022
Cena 127 000,00 €
Michal Štetina KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0944 740 586

Popis nehnutelnosti

EXKLUZÍVNE V PONUKE REALITNEJ KANCELÁRII KARIN & PARTNERS !

Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom v obci Kopčany, okres Skalica. Dom je v pôvodnom stave, postavený v roku 1960, no udržiavaný a s možnosťou okamžitého nasťahovania. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, menšej komory, samostatného WC, kúpeľne s rohovou vaňou a novým boilerom (kúpeľňa má potenciál na zväčšenie priestoru), obývačky a útulnej spálne. V celom dome sú pôvodné drevené okná. Rodinný dom je napojený na všetky IS, a to: voda, elektrina a plyn. Celý dom funguje na princípe plynového kúrenia, k dispozícii je kanalizácia a aj studňa. Výhodou domu je aj čiastočné podpivničenie. Súčasťou domu je čiastočne vybudované podkrovie, ktoré je zložené z jednej obývanej miestnosti, no pre budúcich majiteľov sa naskytuje príležitosť si zariadiť podkrovie na kompletné obývanie. Zariadenie v dome zostáva po dohode. 

Okolie domu nám ponúka menšiu zlegalizovanú zateplenú prístavbu z roku 2014, ktorá slúži ako vonkajšia kuchyňa s možnosťou celoročného využitia. Na dvore sa nachádzajú 2 skladové miestnosti, ktoré majú potenciál garážového využitia. Nechýba ani priestranná šopa na drevo + náradie. Poslednou novou výstavbou nachádzajúcu sa na veľkom dvore je priestranná letná terasa, ktorá ponúka rozsiahle možnosti využitia. Za letnou terasou je situovaný väčší trávnatý pozemok, ktorý v prípade potreby je možné odpredať susedom. 

Ďalšia alternatíva: výmena rodinného domu za zrekonštruovaný 3izbový alebo 4izbový byt v meste Holíč + doplatok. 

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis - kúpna zmluva, kolok, prevod energií, návrh na vklad, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie nehnuteľnosti Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk bánk, prostredníctvom našich certifikovaných finančných konzultantov s licenciou od NBS.

Hypotéku si môžete predbežne prepočítať na tomto linku:
https://lnk.sk/opxw


Kontakt : Michal Štetina, 0944 740 586, stetina@karinpartners.sk