Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 353 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Michal Štetina
stetina@karinpartners.sk
0944 740 586

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj slnečný rodinný dom v obci Kopčany

Typ
Predaj
Okres
Skalica
Mesto
Kopčany
Ulica
Masarykova
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
130 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
16.11.2022
Aktualizované
06.03.2023
Michal Štetina KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0944 740 586

Popis nehnutelnosti

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj útulný slnečný rodinný dom v osobnom vlastníctve v tichej lokalite – v obci Kopčany.


Rodinný dom bol postavený v roku 1945. Čiastočnou rekonštrukciou prešiel v roku 2012 - voda, elektrina, výmena plastových okien, nová strecha (škridla). K dispozícii sú všetky IS - voda, elektrina, plyn. Kúrenie v dome je momentálne riešené gamatkami + kachle na drevo. K dispozícii je aj kanalizácia a studňa o hĺbke 8 metrov s dostatočným množstvom vody. Žumpa sa na pozemku nenachádza. Teplá voda sa ohrieva pomocou boilera, ktorý bol menený dva roky naspäť. Rodinný dom nemá pivnicu. Zariadenie domu zostáva po dohode s novými majiteľmi. Na dvore sa nachádza hospodárska budova, chliev, letná kuchyňa, skleník, dielňa, udiareň... 

Dispozičné riešenie:
- vstupná chodba
- zariadená kuchyňa vrátane kuchynskej linky a jedálenského stola 
- priestranná kúpeľňa so sprchovacím kútom a rohovou vaňou 
- slnečná spálňa s nábytkom 
- obývacia miestnosť 

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis - kúpna zmluva, kolok, prevod energií, návrh na vklad, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie nehnuteľnosti Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk bánk, prostredníctvom našich certifikovaných finančných konzultantov s licenciou od NBS.

Hypotéku si môžete predbežne prepočítať na tomto linku:
https://lnk.sk/opxw

Majiteľ si vyhradzuje právo vybrať záujemcu na základe vlastných kritérií ako aj záujemcu s najvýhodnejšou ponukou. Realitná kancelária po dohode s predávajúcim si vyhradzuje právo uprednostnenia zvýhodnenej ponuky.

Kontakt na makléra:
Michal Štetina
+421 944 740 586
stetina@karinpartners.sk