Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
332 754 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Ladislav Šosták
ladislav.sostak@diamondreality.sk
+421 911 337 969

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ | NA PREDAJ 4 IZBOVÁ NOVOSTAVBA , KOMÁROVCE

Typ
Predaj
Mesto
Komárovce
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
633 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
03.03.2021
Aktualizované
20.07.2021
Bc. Ladislav Šosták Diamond Reality
Kontaktovať makléra +421 911 337 969

Popis nehnutelnosti

Bc. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj 2 novostavby rodinných domov v obci Komárovce.


>>>VIDEOOBHLIADKU si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/202RyOYHk8E


Nájsť cenovo dostupný dom v rámci Košíc je pre väčšinu ľudí doslova nemožné a preto sa obhliadajú po domoch v okolí Košíc. V dostupnosti 20 km od Košíc ich máte mnoho, ale čo kedy ste vlastnili práve ten s najlepšou cenou? Práve ste ho našli!


Na predaj ponúkame 4 izbové domy s krásnym rovinatým pozemkom o výmere 633m2. K domom vedie obecná prístupová cesta a momentálne sú domy vo výstavbe. Najväčšou výhodou domu je, že je možné ho dokončiť úplne na kľúč a teda vám stačí si len priniesť osobné veci a môžete začať bývať. Dom je dispozične rozdelený na vstupnú chodbu, hlavnú kúpeľňu s vaňou a sprchovým kútom, samostatným WC, 2x detská izba, hlavná spálňa so šatníkom/vlastnou kúpeľňou a obývačky spojenej s kuchyňou. Z obývačky a hlavnej spálne sa vychádza na krásnu terasu cez francúzske okná, ktoré perfektne presvetľujú celý dom. 


Dom A1 : REZERVOVANÉ

Dom A2 : REZERVOVANÉ


Termín dokončenia oboch domov do stavu na kľúč je december/2021.


Dom je postavený z porobetónu YTONG, bude vyzerať presne ako na vizualizáciách. V stave na kľúč bude dom pripravený na bývanie a to konkrétne: zakopaná žumpa 12m³, rovná strecha s vyspádovaním na severnú stranu, plastové 6 komorové okná s trojsklom, všetky rozvody elektriky, vody, kúrenia (podlahové kúrenie), krbová vložka aj s osadením, znížené stropy, komplet dokončenie kúpeľní vrátane sanity, komplet dokončenie podláh podľa vlastného výberu, obložkové zárubne a dvere z masívu, bojler, tepelné čerpadlo a kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi (rúra, umývačka, kávovar, digestor). Samozrejmosťou je aj kolaudácia domu.


Domy budú spĺňať energetickú triedu A0, čím sa výrazne znížia vaše doterajšie náklady na bývanie. Vzhľadom na fakt, že v obci absentuje kanalizácia, budú domy napojené na murovanú žumpu, ale voda bude priamo z obecného vodovodu.


Obec Komárovce sa nachádza presne 20 kilometrov južne od Košíc a rýchlou dostupnosťou do mesta sa stáva ďalšou z obcí, ktoré sa postupne rozrastajú a kde si čoraz častejšie ľudia z mesta stavajú svoje nové domovy. Samozrejme v obci nájdete základné potreby pre život ako potraviny, pizzériu, detské ihrisko, ale rozhodne väčšie možnosti ponúkajú práve Košice alebo 10 km vzdialená Šaca. 


Ak vás ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať na čísle 0911 337 969