Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 854 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Peter Hunka
hunka@karinpartners.sk
0905 229 460

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×
Typ
Predaj
Mesto
Komárno
Mestská časť
Hadovce
Ulica
Hadovce
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
797 m2
Celková plocha
2436 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
20.06.2022
Aktualizované
23.06.2022
Cena 70 000,00 €
Peter Hunka KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 229 460

Popis nehnutelnosti

Ponúkam na predaj výborne využiteľný pozemok (2436m2) v priemyselnej časti mesta Komárno - časť Hadovce,  s nebytovou

budovou (797m2) označenou súpisným číslom , vhodnou po rekonštrukčných úpravách na využitie, ako sklad, alebo na výrobnú činnosť.

Pozemok s výbornou prístupnosťou je situovaný v tesnom napojení na hlavnú betónovo asfaltovú komunikáciu a je vhodný pre

vstup osobných  aj veľkorozmerných nákladných vozidiel. Na pozemku sú zavedené základné inžinierske siete, elektrická a

vodovodná prípojka, a veľkometrážna žumpa využiteľná aj, ako prípadná požiarna jama .  V prípade potreby je v dosahu pozemku aj vysokotlaková kanalizácia.

Budova je rozdelená na štyri oddelené časti - veľkokapacitný sklad, dva príručné sklady a prednú časť s piatimi kancelárskymi miestnosťami a jednou sociálnou miestnosťou so sprchou a WC.

Pozemok okolo budovy sa v prípade reálneho záujmu bude predávať a odovzdávať do užívania vyčistený a vyrovnaný.

Majiteľom pozemku je stavebná firma s dlhoročnou tradíciou a v prípade záujmu o rekonštrukciu, alebo iné stavebné úpravy je pripravená promptne a prednostne zrealizovať prípadné dohodnuté práce.

Video nasnímané dronom zašlem na e-mail.

Kontakt: Peter - 0905 229 460

Cena: 70tis EUR