Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
368 239 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
JUDr. Marcel Korec
korec@karinpartners.sk
0908 763 329

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

EXKLUZÍVNE - Na predaj nadštandardné rodinné sídlo v lukratívnej časti Komárna pri Malom Dunaji.

Typ
Predaj
Mesto
Komárno
Ulica
Malodunajské nábrežie
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
327 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
6
Pridané
21.11.2023
Aktualizované
05.12.2023
Cena 1,00 €
JUDr. Marcel Korec KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 763 329

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj exkluzívnu nehnuteľnosť v Komárne, v časti Alžbetin ostrov na ulici Malodunajské nábrežie.

Na veľkorysom pozemku s rozlohou 1957m2 môžete nájsť 3-izbový rodinný dom s dvojgarážou, saunu so sprchou a oddychovou miestnosťou, prírodné kúpacie jazierko, jacuzzi, vonkajší gril s posedením, fitness, 3-izbový hosťovský dom so spoločenskou miestnosťou, samostatnú dvojgaráž a nesmie chýbať zeleň.Objekty:

Rodinný dom pozostáva z veľkej kuchyňe čiastočne prepojenej na obývaciu izbu, spáľne so šatníkom, izby a kúpeľne, ktorej súčasťou je aj toaleta a dostatok úložného priestoru. Súčasťou domu je aj podkrovie s vybudovaným systémom úložných priestorov. Pohodlie zabezpečujú aj elektricky ovládané vonkajšie žalúzie.

Dvojgaráž, ktorej súčasťou je technická miestnosť s kotlom Bosch.

Samostatná fitness miestnosť

Hosťovský dom pozostává z kúpeľne, toalety, jedálne a obývacej izby na prízemí a dvoch izieb a toalety na poschodí

Spoločenská miestnosť, ktorá patrí k hosťovskému domu má samostatný vchod

Relax zóna: fínska a infra sauna, jacuzzi a prírodné kúpacie jazierko

Parkovanie: 2x dvojgaráž, parkovanie na pozemku 4 autá, parkovanie pred pozemkom 4 autá.Kvalitatívny štandard: kuchyňa Sýkora so spotrebičmi Siemens, sanita v kúpelni značky Wellis s batériami značky Tres, dlažba značky Sütöi márvány a Ceramica Sant'AgostinoLokalita: tichá ulica Malodunajské nábrežie poskytuje vlastníkovi dostatočné súkromie a vďaka vybaveniu arealú aj dovolenkový pocit, centrum mesta je vzdialené len 2km (5 min. autom), obchody a hypermarkety (Tesco, Lidl, Kaufland, Nay a iné) sú vzdialené tiež len 2km.

Nehnuteľnosť je možné rozdeliť na dva celky, pre viac info ma kontaktujte.Cena: Info v RK

Kontakt: JUDr. Marcel Korec korec@karinpartners.sk 0908 763 329