Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 611 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tibor Bernát
bernat@mgreal.sk
0908224482

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom Kolačno s pozemkom 1538 m2

Typ
Predaj
Okres
Partizánske
Mesto
Kolačno
Ulica
n
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
54 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Pridané
10.04.2022
Aktualizované
09.05.2022
Cena 59 900,00 €
Tibor Bernát MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj rodinný dom - chalupu v obci Kolačno okres Partizánske. Dom je možné po rekonštrukcii využívať na chalupárčenie, dom je v pôvodnom stave. Dispozícia: 2 izby, kuchyňa, chodba a kúpeľňa s WC. V dome je napojený obecný vodovod, elektrina. Plyn a kanalizácia sa nachádza pred pozemkom. Kúrenie bolo krbom a krbovými kachalami. Možnosť turistiky, cykloturistiky, rybolovu, obec sa nachádza v blízkosti peknej prírody, dostupnosť kúpelov v M. Bieliciach a Bojniciach a pod. Celková výmera pozemku je 1538 m2. Najširší rozmer pozemku je 11 m, najužší 10 m a dĺžka pozemku je 147 m a na pozemok je prístup aj z druhej strany z obecnej parcely.   Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat@mgreal.sk