Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
331 166 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Peter Bachňák
bachnak@adomis.sk
0917408905

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ADOMIS - ponúkame na predaj - pekný 4-izbový bungalov novostavba Kokšov Bakša

Typ
Predaj
Ulica
Kokšov - Bakša
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
107 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
Vo výstavbe
Počet izieb
4
Pridané
10.05.2021
Aktualizované
17.05.2021
Ing. Peter Bachňák ADOMIS, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu typu bungalov v obci Kokšov-Bakša, vzdialenej iba 9 km od Košíc (most VSS), v dvoch možných štádiách dokončenosti:

A/ uzavretá hrubá stavba, príprava na pripojenie krbu (kompletný komínový systém), napojenie na vlastnú plastovú žumpu

B/ tak ako v bode A + navyše zateplenie fasádnym polystyrénom 150 mm, silikónová fasádna omietka, sokeľ tvrdený polystyrén, lepidlo, sieťka (príprava na finalizáciu napr. marmolitom)

Jedná sa o individuálny, nie katalógový projekt 4-izbového domu s vonkajšou terasou, prispôsobený architektom presne na daný pozemok.
Úžitková plocha bungalovu je 107 m2 (v tom je zahrnutá aj zastrešená terasa ako integrálna súčasť domu vo výmere 20 m2), zastavaná plocha je 124 m2.
Konštrukcia stavby: presné tvárnice Termalica 300 mm, strecha s klasickým dreveným krovom a betónová škridla, výplne stavebných otvorov - plastové okná s izolačným trojsklom.
V cene uzavretej hrubej stavby je tiež zastrešená terasa 20 m2, prístupná z obývačky cez veľké francúzske okno.
Dom bude napojený na rozvod elektriky a tiež obecného vodovodu, odpad sa bude odvádzať do vlastnej plastovej žumpy (je v cene hrubej stavby).

DISPOZÍCIA - LEGENDA MIESTNOSTÍ:

zádverie 5,4 m2
chodba 6,4 m2
obývačka + kuchyňa 27,0 m2
izba 10,7 m2
izba 12,7 m2
izba 13,5 m2
kúpeľňa + WC 5,9 m2
samostatné WC 1,3 m2
komora 2,0 m2
technická miestnosť 2,2 m2
zastrešená terasa 20,0 m2
SPOLU: 107,1 m2

Termín dokončenia rodinného domu (uzavretá hrubá stavba podľa bodu 1/ alebo 2/ ) je plánovaný na jeseň 2021.
V prípade, ak si to nový majiteľ bude želať, je novostavbu možné dokončiť stavebníkom do stavu holodomu, cena bude stanovená po upresnení detailov a podľa výberu použitých materiálov.

Pozemok má výmeru 350 m2, je rovinatý, v tvare približného obdĺžnika, s orientáciou SV-JZ.

VÝHODY:

Obec Kokšov-Bakša sa nachádza v bezprostrednej blízkosti Košíc (iba 9 km od mosta VSS) s výbornou dostupnosťou do mesta. Je to koncová, pokojná obec s dobrou občianskou vybavenosťou - nájdete tu materskú školu, 1. stupeň ZŠ, COOP Jednota potraviny, detské ihriská, fitness centrum a tiež multifunkčné ihrisko. V blízkosti obce sa nachádza tiež jazero, čo ocenia predovšetkým rybári. Samotný pozemok na výstavbu bungalovu sa nachádza mimo hlavnej komunikácie v bývalých záhradách, s vlastnou súkromnou prístupovou cestou, takže to zabezpečuje o to väčšie súkromie a bezpečie pre Vaše deti.
Táto ponuka je určená pre tých, ktorí hľadajú a vedia oceniť pokojné a bezpečné vidiecke bývanie, hodne odlišné od toho, čo ponúkajú typické mestské satelity s ich preplnenosťou.
V prípade Vášho záujmu sa rád stanem Vaším sprievodcom pri predstavení všetkých benefitov tejto ponuky.

CENA:

štádium dokončenosti podľa bodu A/: 142.000 EUR (v tejto cene je už aj oplotenie pozemku z troch strán pletivovým plotom s tieniacou sieťou)

štádium dokončenosti podľa bodu B/: 149.000 EUR (v tejto cene je už aj oplotenie pozemku z troch strán pletivovým plotom s tieniacou sieťou)

Možnosť po odkúpení dať si dom staviteľom dokončiť do štádia holodomu. Presnú špecifikáciu, čo všetko je v tom-ktorom štádiu dokončenosti zahrnuté, Vám poskytnem pri samotnej obhliadke nehnuteľnosti.

Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne:
licencovaný realitný maklér NARKS a Realitnej Únie SR
Ing. Peter Bachňák, 0917 408 905

Realitná kancelária ADOMIS ponúka:

- inzerciu nehnuteľnosti na viac ako 70-tich portáloch
- kvalitný servis spojený s predajom a prenájmom nehnuteľnosti
- služby licencovaných maklérov NARKS
- zaplatenie zálohy za byt vo výške 500,-Eur
- zaplatenie zálohy za rodinný dom alebo pozemok vo výške 1.000,-Eur
- bezplatné hypotekárne poradenstvo
- kompletné právne služby
- uhradenie poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti
- vypracovanie preberacieho protokolu k nehnuteľnosti a účasť pri jej odovzdávaní
- rýchle vypracovanie súdno-znaleckého posudku našim súdnym znalcom