Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
329 633 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Martin
sarissky@adomis.sk
0918999371

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ADOMIS - na predaj priestranný 7-izbový rodinný dom, obec Kokšov-Bakša

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
206 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
7
Pridané
18.11.2020
Aktualizované
04.05.2021
Martin ADOMIS, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj novostavbu priestranného rodinného domu v Kokšov-Bakši.
Jedná sa o dvojpodlažný 7 izbový dom s celkovou úžitkovou plochou 206m2, ktorý sa predáva ako dokončený na kľúč, vrátane betónového oplotenia za domom.
Konštrukcia domu je z ytongu (presné tvárnice), zateplenie obvodových múrov 18cm EPS (expandovaný polystyrén), strecha je sedlová pokrytá betónovou škridlou Terran Danubia, plastové okná. Je napojený na elektriku, plyn a obecný vodovod. Vykurovanie je podlahové pomocou plynového kotla Protherm gepard (150 l zásobník), ktorý je skrytý v kuchynskej linke. Na pozemku je žumpa a vŕtaná studňa s napojením do domu.
Dom je postavený na rovinatom pozemku o výmere 486m2. V dome sú tri luxusné kúpeľne, štyri vstavané skrine, veľká kuchynská linka so spotrebičmi, drevené parkety, bodové svetlá v celom dome.
Na pozemku je postavená aj garáž 20m2, v ktorej je zásuvka na 400kw.

DISPOZÍCIA:

prízemie - vstupná chodba, 2 izby, kuchyňa s voľným prechodom do obývacej miestnosti, kde sa nachádza komínový systém na pripojenie krbového telesa, výstup na záhradu, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC,
poschodie - 4 izby - z toho priestranná spálňa s vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom, WC a vlastným šatníkom, 3 izby, kúpeľňa s rohovou vaňou, sprchovacím kútom,WC, na chodbe je hotový výstup do podkrovia s výsuvnými schodmi (cca. 40m2).

VÝHODY:

priestranná veľmi pekná novostavba, dokončená prakticky na kľúč a pripravená na nasťahovanie nových majiteľov, južná orientácia na pole, bez ďalších susedov, tiché prostredie bez žiadnej premávky, 9 km (11 minút) od mostu VSS

Cena: 299.000,- EUR

Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne:
licencovaný maklér NARKS:
Ing. Martin Šarišský - 0918 999 371

Realitná kancelária ADOMIS ponúka:
- inzerciu nehnuteľnosti na viac ako 70-tich portáloch
- kvalitný servis spojený s predajom a prenájmom nehnuteľnosti
- služby licencovaných maklérov NARKS
- zaplatenie zálohy za byt vo výške 500,-Eur
- zaplatenie zálohy za rodinný dom alebo pozemok vo výške 1.000,-Eur
- bezplatné hypotekárne poradenstvo
- kompletné právne služby
- uhradenie poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti
- vypracovanie preberacieho protokolu k nehnuteľnosti a účasť pri jej odovzdávaní
- rýchle vypracovanie súdno-znaleckého posudku našim súdnym znalcomedaj 2 izbový byt Košice-Sever, Zimná. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia.