Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 762 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Katarína Kubincová
katrin.kubincova@gmail.com
0907 842 785

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rekreačná chata v krásnom prostredí prírody

Typ
Predaj
Okres
Poltár
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
111 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
4
Pridané
19.09.2023
Aktualizované
19.09.2023
Katarína Kubincová JMB REALITY s.r.o.
Kontaktovať makléra 0907 842 785

Popis nehnutelnosti

Ponúkam Vám na predaj rekreačnú chatu v časti Línia, v obci Kokava nad Rimavicou. Chata sa nachádza v prekrásnom prostredí prírody, s nádhernými výhľadmi na okolie.
Prístup je po lesnej ceste, ktorá je udržiavaná aj v zime, vzhľadom na to, že sa nachádza v lyžiarskom stredisku, v blízkosti vlekov. Výmera pozemku je 174 m2.
Chata bola postavená v roku 1978. Základy a spodná časť je murovaná (tepelná kvadra), schodisko je murované a poschodia sú drevené s izoláciou sklenej vaty. Strecha je sedlová plechová. Pred chatou je malá pivnica v zemi 2 m2. Ubytovacia kapacita je 8x lôžko. Dalo by sa aj viac :)
Dispozícia:
Prízemie - prvé nadzemné podlažie: vstupná chodba (zádverie), kuchynka s oknom, samostatná špajza, kúpeľňa so sprchou, WC, umývadlom a prirodzeným vetraním (oknom).
Na prízemí sa nachádza z druhej strany garáž o výmere 20,54 m2. Dala by sa prepojiť so spodnou časťou, čím by vznikol väčší obytný priestor. Schodiskom sa dostaneme na druhé nadzemné podlažie kde sa nachádza obývačka s krbom, s výstupom na priestrannú lodžiu do tvaru L, s výmerou lodžie 14,14 m2, samostatná spálňa, schodiskom sa dostaneme na tretie podlažie kde sa nachádzajú dve spálne s výstupmi na lodžiu.
Nad obytnými podlažiami sa nachádza krov, ktorý je momentálne neobytný, ale dala by sa tam vybudovať ďalšia izba. Stred má výšku 2 m.
Vo fotografiách nájdete aj pôdorysy podlaží s legendou..
Podlahy - prízemie: palubové dosky vo veľmi dobrom stave, kúpeľňa WC, špajza dlažba,schodisko je betónové,
Na prvom poschodí je betónová podlaha, na druhom poschodí sú palubové dosky v dobrom stave.
Užitková plocha celej chaty je 73,05 m2 plus lodžia 20,43 m2 plus garáž 20,41 m2.
Chata je napojená na verejný vodovod, elektriku 380V, odpad je vyvedený do septika. Kúrenie je elektrické, alebo krbom. Ohrev teplej vody je el. bojlerom.
Veľkou výhodou je aj priestranná garáž. Pred chatou je rovinatý pozemok, ktorý sa dá využiť na posedenie, pretože je odtiaľ pekný výhľad na okolitú prírodu. Nachádza sa tam stará dreváreň a murovaný krb, ktoré by už potrebovali údržbu.
V okolí je široká možnosť športovania: v lete turistika, sú vybudované cyklotrasy, hubárčenie atd. Zaujímavé sú aj Hriňovské vodopády, ktoré sú cca 20 km. Zaujímavá je aj Čiernohronská železnica, ktorá je taktiež neďaleko. V blízkosti sú rôzne hotely, penzióny, kde sa dobre najesť po dobre využitom dni.
V zimnom období je tu super.
Lyžiarske Stredisko Kokava - Línia sa nachádza 11 km od Kokavy nad Rimavicou a 42 km od Rimavskej Soboty, v Stolických vrchoch. Zjazdovky ľahkej obtiažnosti, v nadmorskej výške 600 - 800 m, majú mierny sklon, preto sú vhodné najmä pre začiatočníkov, rodiny s deťmi a výučbu lyžiarov. Areál má vybudovaný zasnežovací systém a okrem lyžovania, či snoubordovania cez deň je v ponuke i večerné lyžovanie. Celková dĺžka svahov dosahuje 2 km, celková prepravná kapacita strediska je pri 5 vlekoch 2500 os./hod. + 1 detský lanový vlek. K službám areálu patrí skiservis, úschovňa, požičovňa, lyžiarska škola, bufet, reštaurácia i možnosť ubytovania.
Stredisko ponúka výbornú lyžovačku za super ceny na zasnežovaných a pravidelne upravovaných zjazdovkách.
https://www.holidayinfo.sk/sk/skicentrum-kokava-linia
V prípade ďalších informácií ma neváhajte kontaktovať - mám k dispozícii viac fotiek ako aj video nehnuteľnosti.
Teším sa na obhliadku s Vami :)
Energetický certifikát zatiaľ nie je vystavený.
Do kúpnej ceny je zahrnutá aj odmena realitnej kancelárie.
Nehnuteľnosť je vedená pod evidenčným číslom: 2333
Všetky podrobné informácie ako aj obhliadku nehnuteľnosti zabezpečuje Katarína Kubincová.
Kontakt: 0907 842 785, 0903 246 649