Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 101 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
RNDr. Beáta Belková
asistentka@peknereality.sk
+421 919 135 440

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj rekreačnej chaty - Kokava nad Rimavicou - časť Línia

Typ
Predaj
Okres
Poltár
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
150 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
20.09.2022
Aktualizované
21.09.2022
Cena 140 000,00 €
RNDr. Beáta Belková Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 919 135 440

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj zariadenú murovanú chatu, s krásnym výhľadom, v rekreačnej časti - Línia.
Rekreačná chata z roku 1995 sa nachádza v lone krásnej prírody, obklopená zeleňou s výborným prístupom aj v zime. V jej blízkosti sa nachádza 6 funkčných lyžiarskych vlekov a jeden detský vlek pre začiatočníkov. V blízkosti sa nachádza Penzión s reštauráciou - možnosť stravovania.
Chata je vhodná ako investícia na celoročné využitie, turistika, hubárčenie, lyžovanie (100 m od chaty je zasnežovaná zjazdovka), bežky a pod.
Chata je v dobrom stave, pravidelne udržiavaná, s kapacitou 8-10 lôžok. Jej úžitková plocha je 150m2.
Pozostáva z priestrannej vstupnej haly, chodby, špajze, kuchyne vybavenej kuchynskou linkou, el. sporákom, chladničkou, kúpeľne so sprchovacím kútom, a samostatné WC (viď. foto). Na poschodí sa nachádzajú tri izby.
Chata je pekne zariadená, nábytok z masívu na mieru, lakovaná drevená podlaha, murovaná kachľová pec.
Konštrukcia je tehlová, strecha-pozinkovaný plech-udržiavaná.
Kúrenie ústredné (radiátory) - kotol na pevné palivo, ohrev vody - obojživelník, náhradné kúrenie - elektrický kotol, murovaná kachľová pec.

Predajná cena nehnuteľnosti s pozemkom, garážou a so zariadením je 140 000 €.

Odporúčame vidieť! Viac informácií Vám radi poskytneme v našej realitnej kancelárii.

V cene nehnuteľnosti je zabezpečenie podkladov potrebných k prevodu vlastníckeho práva.
Náš hypotekárny poradca Vám bezplatne pomôže získať ideálny úver na kúpu danej nehnuteľnosti. Súčasťou komplexného servisu nášho hypotekárneho poradcu je aj dlhodobá starostlivosť o hypotekárny úver, ušetrenie na poplatkoch, na preplatení úveru a zabezpečenie rodiny a príjmu v prípade neschopnosti splácania úveru. Bližšie informácie v realitnej kancelárii Pekné reality, s.r.o., A. Sládkoviča 91/7, Zvolen. Tel: 0908 440 790, www.peknereality.sk, www.peknereality.eu, belkova@peknereality.sk