Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 249 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tadeáš Kašaj
kasaj@vasereality.sk
0911 455 711

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ ** EXKLUZÍVNE - Na predaj veľký stavebný pozemok pre výstavbu RD o výmere 1703 m2 nachádzajúci sa v súkromnom vnútrobloku - obec Kočovce, časť Rakoľuby **

Typ
Predaj
Mesto
Kočovce
Mestská časť
Rakoľuby
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1703 m2
Pridané
05.08.2022
Aktualizované
21.09.2022
Cena 129 000,00 €
Tadeáš Kašaj VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0911 455 711

Popis nehnutelnosti

Číslo ponuky : 180429 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk

Naša realitná kancelária Vám ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa stavebný pozemok o výmere 1703 m2, ktorý je štvorcového tvaru a nachádza sa v súkromnom uzatvorenom vnútrobloku v novovybudovanej štvrti v obci Kočovce, časť Rakoľuby.

Pozemok je schválený platným územným plánom obce na výstavbu rodinného na bývanie, tvar a umiestnenie pozemku umožňuje vybudovanie až dvoch - troch stavieb.

Šírka pozemku - 40 m

Dĺžka pozemku 42,5 m

Pozemok je vytvorený novým geometrickým plánom, ktorý je už zapísaný do katastra nehnuteľností.

K pozemku vedie súkromná prístupová komunikácia, ktorá je taktiež súčasťou predaja.

Inžinierske siete - elektrina, obecný vodovod, plyn, kanalizácia - všetky IS sa nachádzajú v hlavnej cestnej prístupovej komunikácií cca. 30 m od hranice pozemku.
Na inžinierske siete pri kúpe bude novému majiteľovi vydaný písomný súhlas k ich pripojeniu.

Pozemok je z východnej a západnej strany oplotený pletivom, zo severnej strany uzatvorený živým plotom a to vysokými tujami.

Cena 76 € / m2

Celková cena pozemku je 129 000 €, v čom je zahrnutá aj súkromná prístupová komunikácia a taktiež súhlas k pripojeniu sa na všetky inžinierske siete.

V prípade záujmu je možnosť dokúpenia zo severnej strany ďalších 105 m2, čo by zväčšilo šírku pozemku o ďalších 2,5 m.

Obec Kočovce, časť Rakoľuby sa nachádza 5 km od okresného mesta Nové Mesto nad Váhom a len 2 km od diaľničného privádzača smer Bratislava - Žilina.

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na tel.č. 0911 455 711 alebo na mail adrese kasaj@vasereality.sk., kde si môžete s nami dohodnúť fyzickú obhliadku pozemku.


V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo /  HU - zabezpečený nehnuteľnosťou.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky