Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
312 393 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ondrašina
info@ad-reality.sk
0905844054

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Útulná drevenica v Klokočove (okr. Čadca)

Typ
Predaj
Okres
Čadca
Mesto
Klokočov
Ulica
Klokočov
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
70 m2
Typ stavby
Drevená
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
17.10.2019
Aktualizované
18.10.2019
Ondrašina AD – REALITY, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

AD-REALITY Kysuce -  ponúkame na predaj  veľmi útulnú drevenicu po čiastočnej rekonštrukcii , postavenú na okraji lesa,  v malej osade obce Klokočov.  Dom je  dvojpodlažný s nezastavaným podkrovím,  pripojený elektrickou prípojku 230/400 V,  vodovod verejného vodovodu,  odpady sú odvedené do žumpy. Vykurovanie je lokálne na pevné palivá, prípadne el. konvertormi. Prístup k nehnuteľnosti je  po asfaltovej ceste – takmer až k domu, ca 50 m je treba ísť pešo. Neďaleko ( 5 min. chôdze) je obchod aj zastávka MHD.

 Dom je veľmi útulný a zariadený na okamžité užívanie. V  prízemí e chodba, kuchyňa spojená s jedálňou, spálňa a kúpeľňa s WC umiestnená na konci chodby. Chalupa je ponúkaná s praktickým  vybavením, zariadením a  nábytkom vo všetkých miestnostiach. Pri dome stojí letný domček s posedením a za domom malá kôlňa – sklad paliva a  náradia.  Výmera vysporiadaného pozemku ponúkaná s chalupou je 232 m2, je upravený a udržiavaný, neoplotený.

Lokalita je vyhľadávaná chalupármi kvôli tichu, čistému prostrediu, krásnej prírode, možnostiam turistiky a bezproblémovému celoročnému prístupu..

 Odporúčaná cena: 36.500 eur, kontakt: 0905844054, www.ad-reality.sk

Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv , príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra podľa zmluvy o sprostredkovaní predaja. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  projekčná činnosť, architektúra a dizajn.