Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
302 244 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Milan Keselica
keselica@diamondreality.sk
0917 437 202

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj pekná poschodová murovaná chata neďaleko pláže, Zemplínska Šírava časť Paľkov

Typ
Predaj
Okres
Michalovce
Mesto
Klokočov
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
120 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
5
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
29.06.2018
Aktualizované
15.08.2019
Ing. Milan Keselica Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0917 437 202

Popis nehnutelnosti

EXKLUZÍVNE. Ak túžite prežívať voľné chvíle pri vode a využívať všetky možnosti s tým spojené máme pre Vás riešenie. Ponúkame na predaj peknú poschodovú murovanú chatu v obľúbenej časti vodnej nádrže Zemplínska Šírava, časť Paľkov. Chata je v osobnom vlastníctve a pozostáva z veľkej haly vysokej na 2. podlažie, ktorej celá presklená časť poskytuje krásny výhľad na vodnú nádrž a okolie. Na prízemí sa taktiež nachádza kuchyňa, kúpeľňa s WC, menšia izba a komora. Na druhom podlaží sa nachádzajú 2 izby do ktorých je prístup z galérie. V hale je krásna historická kachľová pec, ktorá Vám vyhreje chatu v nepriaznivom počasí a navodí jedinečnú atmosféru. Pod chatou je garáž a technická miestnosť. • Zastavaná plocha je 64 m2 , • Sezónny vodovod, vlastná žumpa, ohrev vody elektrickým bojlerom, • Chata sa predáva so zariadením (poschodové postele, drevený jedálensky stôl so stoličkami), • Ako bónus súčasťou ceny je aj rekonštruovaný dreveno – laminátový motorový čln LIPNO s podvozkom, s ktorým budete môcť brázdiť vody Šíravy, • Možnosť odkúpiť pozemok v okolí chaty vo výmere 614 m2 , pozemok je dostatočne veľký na výstavbu ďalšej chaty. Veľkou výhodou chaty je jej poloha. Nachádza sa iba 70 m od samotnej nádrže, čo umožňuje pekný kontakt s vodnou plochou. Je priam predurčená na relax pri vode s pestovaním vodných športov, rybačky, plážovania ale aj turistiky, cykloturistiky, hubárčenia a pod. Osada Paľkov je obľúbená, pre svoj kľud a intimitu, neďaleko je obec Klokočov s dobrou občianskou vybavenosťou. Fotografie pláže sú autentické a budete si ju môcť naplno vychutnávať. Cena je vrátane kompletného zabezpečenia prevodu vlastníckych práv, právneho servisu, vypracovania všetkých zmlúv. Právna istota je zabezpečená advokátskou kanceláriou. V prípade záujmu, kontaktujte prosím realitného makléra: Ing. Milan Keselica, 0917 437 202