Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 741 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrej Jančovič
jancovic@mnreality.sk
+421 940 771 689

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pozemok Klátova Nová Ves-Sádok

  • Pozemky, Predaj, Partizánske, Klátova Nová Ves, Sádok | pic. 0
Typ
Predaj
Okres
Partizánske
Mestská časť
Sádok
Ulica
Tichá
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Pridané
24.06.2020
Aktualizované
24.06.2020
Cena 19 000,00 €
Andrej Jančovič MN REALITY s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 940 771 689

Popis nehnutelnosti

Ponúkam Vám na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 700m2 vhodný na výstavbu rodinného domu v tichej ulici v obci Klátova Nová Ves-Sádok.Pozemok je rovinatý,slnečný,v blízkosti je hora,inžinierske siete sú na hranici pozemku.Cena 19 000 €