Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 101 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

EXKLUZÍVNE na predaj pozemok na výstavbu RD, 780 m2, Kľače

Typ
Predaj
Okres
Žilina
Mesto
Kľače
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
780 m2
Pridané
22.09.2022
Aktualizované
22.09.2022
Cena 79 500,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

AnoReal: EXKLUZÍVNE iba u nás ponúkame Vám na predaj pozemok, ktorý sa nachádza v obci Kľače v blízkosti kúpeľného mesta Rajecké Teplice. Pozemok sa nachádza v tichej lokalite, je mierne svahovitý a po cely deň slnečný. K pozemku vedie obecná cesta. Celková výmera pozemku je 780 m2, šírka 16m dĺžka 48m. IS v blízkosti pozemku. Pozemok je v územnom pláne obce a je vhodný na výstavbu RD. Viac info u nás v RK. Kontakt: 0948 868 682, tatiana.salandra@anoreal.sk