Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 230 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Andrea Šubová
andrea.subova@adas.sk
+421 917 757 338

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Ponúkame na predaj tehlový 3- izbový byt s vlastným kúrením v Kežmarku Nad traťou.

Typ
Predaj
Mesto
Kežmarok
Ulica
Nad Traťou
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
66 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
22.09.2022
Aktualizované
22.09.2022
Cena 138 000,00 €
Mgr. Andrea Šubová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 917 757 338

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj tehlový 3- izbový byt s vlastným kúrením v Kežmarku Nad traťou. Byt o rozlohe  66 m2 z toho byt 61,62 m2 + balkón cca 4 m2 a 4,34 m2 pivnice (2) sa nachádza na 2 poschodí v 3 poschodovom bytovom dome. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou. V celom byte sú vymenené plastové okná. Kuchyňa- čiastočná rekonštrukcia v roku 2018 -nová kuchynská linka, vstavané spotrebiče, vstavaná umývačka riadu, strop sadrokartón a bodové svetla v 2011, špajza. Výmena vchodových dverí- bezpečnostné- v 2018 Dlažba v kuchyni a chodbe v 2018, ostatné podlahy. Detská izba - podlaha vymenená v 2018, steny nová omietka, strop sadrokartón v 2011 Podlaha obývačka- v 2011, steny v pôvodnom stave. Spálňa podlaha v 2011, steny v pôvodnom stave, vstavaná skriňa, vbudovaná policová skriňa na mieru. Kúpeľňa murovaná , strop sadrokartón, bodové svetlá. Výmena kotla v 2012 - vlastné kúrenie. Balkón komplet rekonštrukcia v 2018. Tehlový 6 bytový dom je  zateplený, strecha plechová s novým náterom, plastové okná v obytnom dome vrátane pivníc a výmena vchodových dverí za plastové. Schodište a steny v bytovom dome sú pôvodné udržiavané- v dobrom stave. Dom disponuje spoločnými priestormi. Podkrovie- spoločný priestor podzemné podlažie- pivnice, kočikáreň, spoločná miestnosť. Výborná lokalita. V blízkosti je mliekareň s predajňou, vlaková zastávka teda pravidelný spoj do Popradu, autobusová zastávka, základná škola asi 15 min. pešo, centrum mesta asi 18 min. pešo, …. V okolí sú lúky a krásny výhľad na Tatry. Na ulici sa nachádzajú 4 bytové domy, obsadené dôchodcami a taktiež mladými rodinkami s malými deťmi. Cena bytu je 138 000,-€ v nej je zahrnutý kompletný právny a administratívny servis, poplatok pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva a poplatky spojené s úradným overením podpisov na zmluvách. Ak Vás ponuka zaujala neváhajte nás kontaktovať. Mgr. Andrea Šubová, andrea.subova@adas.sk,  0917757338 monikajanikova@gmail.com,  0908 196 759