Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 436 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Danielčák
miroslav.danielcak@deltaproperty.sk
+421 904 804 935

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA - Predaj pozemkov na bytovú výstavbu a občiansku vybavenosť v Kežmarku!!!

  • Pozemky, Predaj, Kežmarok | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Kežmarok | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Kežmarok | pic. 1
Typ
Predaj
Mesto
Kežmarok
Ulica
Kežmarok
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
18916 m2
Pridané
28.08.2020
Aktualizované
17.09.2020
Cena 1,00 €
Miroslav Danielčák Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 904 804 935

Popis nehnutelnosti

Delta Property s.r.o., Vám ponúka investičné pozemky, ktoré boli v územnom pláne schválené na výstavbu bytových domov a občiansku vybavenosť. 

Nachádzajú sa na výjazde z Kežmarku smerom na Stráne pod Tatrami. 

Celková výmera: 18 916 m2

Cena: dohodou

Pre bližšie info ma neváhajte kontaktovať

tel: 0904 804 935 mail: miroslav.danielcak@deltaproperty.skRealitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania.