Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
298 571 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dominik Findura
dominik@deltaproperty.sk
0940399661

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA - Bavorská, kompletne zariadená reštaurácia s terasou na prenájom Kežmarok

Typ
Prenájom
Mesto
Kežmarok
Typ nehnuteľnosti
Hotely, penzióny a reštaurácie
Plocha priestoru
100 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
11.07.2019
Aktualizované
11.07.2019
Cena 0,00 €/mes.
Dominik Findura Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

DELTA PROPERTY  - Realitná kancelária roka Vám ponúka kompletne zariadenú reštauráciu s terasou na prenájom v Kežmarku.

Popis nehnuteľnosti: Zrekonštruovaná a zariadená reštaurácia s kapacitou cca 50 miest na sedenie vnútri a 30 miest na terase a kuchyňou ponúka široké možnosti využitia. Hlavný priestor pozostáva z jednej veľkej miestnosti + skladu a 2x WC.

V minulosti to bola reštaurácia Bavorský dvor so známym menom,  kde chodila celoročne stála klientela. Rovnako ponúka možnosť usporiadania firemných aj súkromných akcií. Veľmi dobrá lokalita s dobrým parkovaním priamo pred objektom ale aj za objektom v blízkosti terasy. Na terase si viete príjemne posedieť, zatiaľ čo vaše deti sa môžu zahrať na detskom ihrisku, ktoré sa nachádza hneď vedľa terasy.

Po dohode možnosť využitia prevádzky aj na iné účely ako reštaurácia.

Lokalita: Reštaurácia sa nachádza v dobrej lokalite v blízkosti futbalového štadióna a cyklochodníka.

Cena: Dohodou


Pri vážnom záujme možná dohoda.

Zaujala Vás naša ponuka ? Neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0940 399 661 alebo mailom: dominik.findura@deltaproperty.sk

Viac mojich ponúk alebo aj informácií o pripravovaných ponukách nájdete na mojej fb stránke: https://www.facebook.com/pg/Findura.Dominik/offers/?ref=page_internal

DELTA PROPERTY  je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky a riadi sa Realitným kódexom vydaným Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie.