Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 854 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Pavol Lojek
recomp@recomp.sk
0918606438

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom 2-izbový byt v novostavbe na námestí v Kežmarku, voľný od 1.7.2022

Typ
Prenájom
Mesto
Kežmarok
Ulica
Kostolné námestie
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
37 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Pridané
24.06.2021
Aktualizované
10.06.2022
Cena 400,00 €/mes.
Mgr. Pavol Lojek RECOMP, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom čiastočne zariadený 2-izbový byt v novostavbe na Kostolnom námestí v Kežmarku. Byt sa nachádza na 1. poschodí z celkového počtu 3. Celková podlahová plocha bytu je 37 m2. Byt pozostáva z predsiene, kúpeľne, WC, dennej miestnosti a spálne. Byt má k dispozícii všetky inžinierske siete (plyn, voda, elektrina a kanalizácia). Byt sa prenajíma v takom stave, ako ho vidíte na fotografiách. Nájomné je 350,-eur + 50,-eur energie/mesiac. Platí sa vždy mesiac dopredu + pred začiatkom depozit vo výške 2-mesačného nájomného s energiami. Len za 65,-eur je aj možnosť prenajať si parkovacie miesto v garáži nachádzajúcej sa priamo pod bytom, kde budete mať váš automobil v bezpečí pred nepriaznivým počasím. Voľný od 1.7.2022. Podmienka: max. 2 osoby. Ak si chcete byt pozrieť alebo máte záujem o doplňujúce informácie, kontaktujte ma: Mgr. Pavol Lojek, 0918 606 438, recomp@recomp.sk

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK a vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie.

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.