Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 768 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Pavol Lojek
recomp@recomp.sk
0918606438

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj priestranný 2-izbový byt na Hlavnom námestí v Kežmarku

Typ
Predaj
Mesto
Kežmarok
Ulica
Hlavné námestie
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
76 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Pridané
12.08.2021
Aktualizované
01.06.2022
Cena 79 999,00 €
Mgr. Pavol Lojek RECOMP, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt nachádzajúci sa priamo na Hlavnom námestí v Kežmarku. Nachádza sa na 2. poschodí 3-podlažnej budovy, ktorej spoločné priestory sa minulý rok prerábali. Byt je v stave hrubej stavby, zväčša ide o holé múry. Možnosť zmeny dispozície na 3-izbový byt. V byte sú natiahnuté nové rozvody elektriny. Byt má nové prípojky elektriny, vody, kanalizácie, optického internetu, odsávania pár. Nutné dokončiť rozvody vody a kanalizácie v kúpeľni a kuchyni, v byte podlahové vykurovanie alebo radiátory, omietky, potery, stropy, sanitu a obklady v kúpeľni. Možnosť kúpy aj susedného 3-izbového bytu s výmerou cca. 106 m2, ktorý má funkčné kúrenie radiátormi a kondenzačným kotlom, omietky, potery aj stropy, čím sa vytvorí dvojgeneračný byt. Cena susedného 3-izbového bytu v takomto stave je 135.000,-eur, po kompletnom dokončení je jeho cena 155.000,- eur. Pôdorys ponúkaného 2-izbového bytu a tiež susedného 3-izbového bytu môžete vidieť na fotografii. Cena: 79.999,-eur.

Pre viac info a obhliadky kontaktujte: Mgr. Pavol Lojek, 0918 606 438, recomp@recomp.sk

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.