Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 602 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Pavol Lojek
recomp@recomp.sk
0918606438

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 2-izbový byt s možnosťou nadstavby v okrese Kežmarok

Typ
Predaj
Mesto
Kežmarok
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
61 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
10.05.2022
Aktualizované
10.05.2022
Cena 55 000,00 €
Mgr. Pavol Lojek RECOMP, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt s možnosťou nadstavby neďaleko Thermal park Vrbov. Obec Vrbov je vzdialená iba 7 minút cesty autom od okresného mesta Kežmarok. 2-izbový byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou a je napojený na inžinierske siete, ktorými sú kanalizácia, elektrina, vodovod a plynovod. Zastavaná plocha je 61 m2. Tento 2-izbový byt má spoločnú záhradu o výmere 58 m2 s vedľajším 3-izbovým bytom. V prípade záujmu je možné kúpiť aj vedľajší 3-izbový byt (cena spolu za oba byty 94.999,- eur). Cena samostatného 2-izbového bytu: 55.000,- eur. Viac info a obhliadky: Mgr. Pavol Lojek, 0918 606 438, recomp@recomp.sk.

Obec Kežmarského okresu je domovom populárneho kúpaliska Thermal park Vrbov s liečivou minerálnou vodou. Nájdete v nej tiež malebný kostolík z 13. storočia a nablízku si môžete zahrať golf v rezorte Black Stork, uvidieť exotické živočíchy vo Wild Park Resorte alebo navštíviť historický Kežmarok. Okolie Vrbova ponúka v neposlednom rade pestré turistické možnosti v podobe Vysokých Tatier a Slovenského raja.

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.