Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 554 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Pavol Lojek
recomp@recomp.sk
0918606438

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2-poschodový rodinný dom s balkónom a garážou v Kežmarku

Typ
Predaj
Mesto
Kežmarok
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
260 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
12.05.2022
Aktualizované
11.07.2022
Mgr. Pavol Lojek RECOMP, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 2-poschodový rodinný dom s balkónom v meste Kežmarok. Mesto Kežmarok je vzdialené 20 minút cesty autom od mesta Poprad. Rodinný dom bol postavený približne pred 50 rokmi z tehál a kvádra. Dom je napojený na inžinierske siete, ktorými sú plynovod, vodovod, kanalizácia a elektrina. Rodinný dom sa nachádza na pozemku o celkovej rozlohe 233 m2. Zastavaná plocha rodinného domu je 130 m2. Celková úžitková plocha rodinného domu je približne 260 m2. Prízemie rodinného domu pozostáva z kuchyne s obývačkou, menšej spálne, komory a kúpeľne. Poschodie pozostáva z kuchyne so špajzou, spálne, kúpeľne a dvoch menších izieb. V rodinnom dome tiež nájdete kotolňu a práčovňu. Na pozemku za domom sa nachádza garáž pre jeden automobil. Celý dom je čiastočne podpivničený. V celom rodinnom dome boli menené nové plastové okná. V meste Kežmarok nájdete všetko, čo k plnohodnotnému životu potrebujete, či už banky, potraviny, poštu, drogériu, reštaurácie, kaviarne, lekárne, kino či divadlo. Cena: 240.000,- eur

Kežmarok je perlou Spiša. Nájdete tu najkrajšiu renesančnú zvonicu, unikátnu železničnú stanicu, drevený kostol bez jediného klinca či knižnicu s tisíckami vzácnych zväzkov. To je len zopár lákadiel malebného Kežmarku, ktorý bol oddávna kultúrnym centrom Spiša. Keď si k tomu ešte prirátame nádhernú panorámu Vysokých Tatier, kam je to doslova na skok, tak to dokopy predstavuje dokonalé miesto na bývanie.

Viac info a obhliadky: Mgr. Pavol Lojek, 0918 606 438, recomp@recomp.sk

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.