Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 618 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
JUDr. Eva Hubertová
hubertova@diamondreality.sk
0911 715 121

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj gazdovský dom, 19,5 árový pozemok, Kechnec

Typ
Predaj
Mesto
Kechnec
Ulica
Kechnec
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
261 m2
Celková plocha
261 m2
Stav objektu
Určený k demolícii
Počet izieb
3
Pridané
14.04.2022
Aktualizované
28.05.2022
Cena 130 000,00 €
JUDr. Eva Hubertová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0911 715 121

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj starší rodinný dom postavený z kameňa v obci Kechnec, okr. Košice - okolie. Celková výmera pozemku je 1958 m2, z toho zastavaná plocha a nádvorie 720 m2 a záhrada 1238 m2.
IS: elektrina, verejná kanalizácia, studňa. Možnosť pripojenia nehnuteľnosti na obecný vodovod.
Zastavaná plocha domu je 261 m2. Dispozícia: nepriechodná izba, 2 priechodné izby, chodba, kúpeľňa s toaletou, komora, kuchyňa (bez kuchynskej linky), 2 technické miestnosti, pivnica. Pozemok je oplotený.
Dom je v pôvodnom stave, nutná rekonštrukcia väčšieho rozsahu. Strecha plechová, ústredné kúrenie, kotol na tuhé palivo, bojler. V kúpeľni je vaňa a sprchový kút. Energetický certifikát domu nie je.
Ďakujem, že si vážite moju prácu a kontaktujete ma, aj keď nehnuteľnosť spoznáte.
Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Cena je uvedená vrátane provízie pre realitnú kanceláriu, ktorá zahŕňa právny servis prostredníctvom advokátskej kancelárie (autorizovaná kúpna zmluva) a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Pre bližšie informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121