Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 561 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Ladislav Šosták
ladislav.sostak@diamondreality.sk
+421 911 337 969

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V OBCI KECHNEC

Typ
Predaj
Mesto
Kechnec
Ulica
Nemá
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
250 m2
Celková plocha
594 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
12.05.2022
Aktualizované
23.05.2022
Cena 249 000,00 €
Ing. Ladislav Šosták Diamond Reality
Kontaktovať makléra +421 911 337 969

Popis nehnutelnosti

Bc. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj 4 izbový rodinný dom v krásnej obci Kechnec, len 20km južne od Košíc.
>>>VIDEOOBHLIADKU domu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/4a3Ny8bsSiM
Rodinný dom sa nachádza v intraviláne obce, s množstvom možností občianskej vybavenosti a výbornej dostupnosti doslova kdekoľvek. Dom je po čiastočnej rekonštrukcii a je postavený na krásnom rovinatom pozemku s výmerou 594m2. Na pozemku je okrem domu postavená aj murovaná garáž s výmerou 25m2.

Dispozične dom pozostáva z pivnice, ktorá je pod celým domom a nachádza sa v nej technická miestnosť. Pivnica je maximálne suchá. 1. nadzemné podlažie pozostáva zo zádveria, vstupnej chodby - haly so schodiskom, kuchyne s jedálňou, kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a wc, komory a garáže

2.nadzemné podlažie pozostáva z obývačky, 2x izba, WC, balkóna.

Dom má upravený vstup s bezpečnostnými dverami a predsadeným zádverím, čím sa oddelila denná časť od vstupu do domu. Cez hlavné dvere sa dostaneme do veľkej haly s otvoreným stropom, čo dodáva pocit svetlosti a priestrannosti. Z haly je vstup na horné podlažie cez otvorené schodisko, vľavo je vstup do priestrannej kuchyne s jedálenským kútom.

Z kuchyne je vstup do prvej kúpeľne, kde okrem klasickej pôvodnej vane a wc nájdete aj sprchový kút, vedľa kúpeľne je aj veľká komora s dostatkom úložného priestoru.

Kuchyňa je presvetlená veľkým 3-dielnym oknom, cez balkónové dvere sa dostaneme na vonkajšiu terasu s voľným vstupom do záhrady.

Schodisko z haly je presvetlené sklobetónom, ktorým sa dostaneme na poschodie s 3 izbami, balkónom a toaletou. Obývacia časť je tak veľká, že je možné ju predeliť a vytvoriť tak z jednej izby rovno dve.

Všetky 3 izby sú samostatné, z obývačky je balkón s výhľadom na ulicu. V prednej časti domu sa nachádza ďalšia garáž, ktorá je priamo spojená s domom a tak tu môže okrem garáže vzniknúť napríklad aj ďalšia izba. Na peknom rovinatom pozemku sú vysadené ovocné stromy, ale nový vlastník sa tu môže realizovať akokoľvek. Predávaný dom patrí k poctivým tehlovým, rodinným sídlam,postavený v 80-tych rokoch, na ktorých sa nešetrilo. Napriek svojmu veku, je stále vo veľmi peknom a udržiavanom stave, slúži bezchybne svojim terajším vlastníkom. Je suchý, bez vlhkosti, vrátane pivničných priestorov.

Na dome boli vymenené pôvodné okná za veľké eurookná, čím je celý dom neskutočne presvetlený. Obvodové múry majú hrúbku 40cm, vonkajšia fasádna omietka je pôvodný brizolit v bezchybnom a nepoškodenom stave, obvodový plášť nieje nutné preto zatepľovať, dom tak bude pekne dýchať. Predávaná nehnuteľnosť má nadčasovú dispozíciu veľkých presvetlených izieb vďaka veľkým oknám, s výstupom na balkón, kúpelne a wc sú priestranné rovnako ako celý dom,preto si ich budúci vlastník nebude mať problém zrekonštruovať podľa svojich predstáv.
V obci sa nachádza kompletná oblčianska vybavenosť, súkromná školka, potraviny, tenisové kurty s wellness, reštaurácia, nemocnica, lekáreň, základná škola.
Preto by ste určite neurobili chybu, ak by ste si vybrali tento dom. A koľko vlastne stojí? Tento dom sa predáva za 249 000 eur vrátane odmeny a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Preto ak sa vás táto ponuka zaujala, zavolajte mi na číslo 0911 337 969 a rád vám ho ukážem.