Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 695 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj novostavba rodinného domu, obec Kaplná.

Typ
Predaj
Okres
Senec
Mesto
Kaplna
Ulica
nemá
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
370 m2
Celková plocha
370 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
05.10.2021
Aktualizované
06.10.2022
Cena 285 000,00 €
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na predaj novostavba rodinný dom (dvojdom) v obci Kaplná. Dom je dispozične rozdelený poschodiami na dennú + nočnú časť. Denná časť: pracovňa, kúpeľňa a obývačka spojená s kuchyňou. Východ do záhrady a na terasu. Nočná časť = poschodie: 2 detské izby, spálňa so vstavaným šatníkom, kúpeľňa s WC. Príprava pre výstavbu krbu v obývacej časti. Voda, elektrina, optika. Rodinný dom má elektrické vykurovanie s možnosťou dorobenia fotovoltaických panelov. Na pozemku záhradný domček s altánkom. Zastavaná plocha RD: 76 m2. Záhradný domček 10 m2. Rozloha pozemku: 370 m2. Nová štvrť. Dom k dispozícii ihneď.

Cena nehnuteľnosti je 285 000 EUR. Energetický certifikát na vyžiadanie. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.
KONTAKT: +421 944 328 264