Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
247 982 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
JUDr. Eva Hubertová
hubertova@diamondreality.sk
0911 715 121

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj budova, Kalša, Košice - okolie

Typ
Predaj
Mesto
Kalša
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
382 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
04.01.2018
Aktualizované
15.01.2018
JUDr. Eva Hubertová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0911 715 121

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj budovu v obci Kalša, ktorá je vzdialená od Košíc 30 km a od Trebišova 20 km. Budova bola postavená v roku 1976 a v minulosti slúžila na komerčné účely (budova zdravotníckeho a sociálneho zariadenia). Celková výmera pozemku je 708 m2, z toho zastavaná plocha 255 m2.

Úžitková plocha prízemia je 257 m2 a úžitková plocha nadzemného podlažia 125 m2. K budove patrí kotolňa, kde sa nachádza hlavný prívod vody.

IS: elektrina, voda, vlastná žumpa. Možnosť napojenia na všetky IS (v obci je vybudovaná kanalizácia, obecný vodovod, plyn). K objektu vedie prístupová asfaltová cesta.

Budova je postavená z kvádrov a tehál hrúbky 30-40 cm. Energetický certifikát budovy nie je.

Objekt vyžaduje rekonštrukciu. Možnosti využitia: na komerčné účely, penzión, rekreačné zariadenie, bývanie, zdravotnícke zariadenie a pod..

Obec sa nachádza na juhovýchodnom úpätí Slanských vrchov v Podslanskej pahorkatine.

Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Cena je uvedená vrátane provízie realitnej kancelárie. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku spoločnosti Diamond Reality, s.r.o., JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.