Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
354 617 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Adam Glváč maklér
Adam Glváč
glvac@promreal.sk
0903574226

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ Pozemok so stavebným povolením a projektom na dom

Typ
Predaj
Okres
Senec
Mesto
Kalinkovo
Ulica
Pri hrádzi
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Pridané
04.10.2022
Aktualizované
03.02.2023
Cena 0,00 €
Adam Glváč Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Prom Real exkluzívne ponúka na predaj rovinatý pozemok s platným stavebým povolením a projektom na dvojpodlažný dom v obci Kalinkovo.

VÝHODY:
+stavebné povolenie - možnosť ihneď začat stavať
+prístup po asfaltovej ceste
+zastavaná časť obce - žiadna výstavba v susedstve
+blízkosť hrádze
+20 minút jazdy do Bratislavy

Pozemok v Kalinkove sa nachádza na ulici Pri hrádzi a disponuje platným stavebným povolením na dvojpodlažný rodinný dom.
Pozemok je rovinatý, šírka pozemku je cca 11 metrov, dĺžka cca 38 metrov. Na pozemku sú inžinierske siete a studňa. Silnou stránkou pozemku je jeho poloha- nachádza sa v zastavanej časti obce, takže v okolí neprebieha žiadna výstavba a budúcemu majiteľovi poskytne pokojné bývanie. Spolu s pozemkom sa predáva aj podiel na susednom pozemku, ktorý je možné využiť ako alternatívny prístup.

LOKALITA:
Obec Kalinkovo v katastri Senca sa nachádza len 20 minút od Bratislavy. Svojim obyvateľom poskytuje občiansku vybavenosť- materská a základná škola, potraviny, pošta...Blízkosť hrádze ponúka možnosť aktívneho trávenia voľného času.© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Prom Real