Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 612 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Michal Šumec
sumec@karinpartners.sk
0948 038 459

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DVOJGENERAČNÝ RODINNÝ DOM S BAZÉNOM NA ROZĽAHLOM POZEMKU 1900 m2

Typ
Predaj
Okres
Senec
Mesto
Kalinkovo
Ulica
Pri hrádzi
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
200 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
5
Pridané
06.05.2022
Aktualizované
09.05.2022
Cena 499 900,00 €
Michal Šumec KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0948 038 459

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária KARIN & PARTNERS ponúka exkluzívne na predaj slnečný, veľkometrážny 5 izbový rodinný dom s prírodnými materiálmi v obci Kalinkovo. 

DOM:

Tento jednopodlažný dom sa skladá z dvoch oddelených častí s vlastnými vchodmi a tiež východmi do vykurovanej zimnej záhrady. V hlavnej časti domu sa nachádza spojená obývacia miestnosť s kuchyňou, spálňa, pracovňa a izba s množstvom úložného priestoru vo vstavaných skriniach. 

Hlavným vchodom sa predsieňou a chodbou dostaneme do obývacej miestnosti, ktorá je síce spojená s kuchyňou, ale vďaka dômyselnej dispozícii poskytuje súkromie. V kompletne zariadenej kuchyni sa nachádza nádherná bavorská pec s krbom. V kúpeľni, ktorá je oddelená od toalety, je sprchovací kút so saunou. Z obývacej miestnosti prejdeme do zimnej záhrady, kde sa vďaka podlahovému kúreniu dá príjemne posedieť v ktoromkoľvek ročnom období.

Zo zimnej záhrady prejdeme do oddelenej menšej časti domu, v ktorej sa nachádza jedna izba s kuchynskou linkou, sprchovacím kútom a toaletou. Do tejto časti sa vchádza i samostatným vchodom.

V celom dome je podlahové kúrenie, samostatne regulované v jednotlivých častiach domu. V hlavnej miestnosti sa nachádza klimatizácia. V podkroví sú 2 úložné priestory približne 50m2 a 30m2.

Na streche domu sa nachádza solárny panel, ktorý ohrieva vodu a vďaka ktorému sú veľmi nízke náklady na bývanie približne 120€ pre 2 osoby.

Na pozemku s rozlohou 1900 m2 nechýba vlastná studňa zapojená aj do domu s možnosťou regulácie, zavlažovací systém, altánok s krbom, dielňa, sprcha a ako bonus vyhrievaný krytý bazén so slanou vodou. Rozsiahly pozemok ponúka veľa možností využitia novým majiteľom, či už prístavby, záhradkárčenia alebo športovania.

Dom sa predáva kompletne zariadený s vybavenou dielňou na údržbu záhrady (malotraktor SABO, pokosová píla, pracovný stôl so zverákom a mnoho ďalších vecí).

Dom bol skolaudovaný v roku 2005.

Silné stránky tohto domu sú najmä:

. 2 oddelené časti s vlastnou kuchyňou, kúpeľňou a toaletou

. nízke mesačné náklady

. krytý vyhrievaný bazén so slanou vodou

. veľkosť pozemku ponúka mnoho možností využitia

  

Výmera: úžitková plocha: 280m2 (200 m2 podlahová + 80m2 podkrovie)

 

Vstúpte do virtuálnej prehliadky:

https://360.janhamorsky.com/share/NZ2kR?logo=1&card=1&info=0&logosize=40&fs=1&vr=1&thumbs=1 

Lokalita:

Dom sa nachádza v zastavanej časti obce v blízkosti Dunaja. V Kalinkove je kompletná občianska vybavenosť, detské ihriská, základná škola, škôlka, reštaurácia, obchod, pošta, zdravotné stredisko. Hrádza, ktorou sa dostanete do Bratislavy alebo na opačný koniec do Gabčíkova. Atraktivita tejto lokality výrazne vzrástla vďaka novovybudovanému obchvatu D4/R7, do centra mesta sa dostanete cca za 20 min.

 

Cena: 499 900 eur

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Karin & Partners, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti KARIN & PARTNERS.

Kontakt  k obhliadke: 

Michal Šumec

0948 038 459

sumec@karinpartners.sk