Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 388 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Edit Chrenko
chrenko@chateaureality.sk
0905329399

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

10 ROČNÁ NOVOSTAVBA V JUROVEJ NA PREDAJ

Typ
Predaj
Mesto
Jurová
Ulica
jurová
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
280 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
05.07.2022
Aktualizované
13.07.2022
Cena 350 000,00 €
Edit Chrenko Chateaureality

Popis nehnutelnosti

Chateaureality Vám ponúka na predaj 10 ročnú novostavbu rodinného domu aj pre dve generácie, prípadne rodiny s viacerými členmi ! Rodinný dom typu bungalov aj s krásnymi izbami v 2. nadzemnom poschodí sa nachádza v Jurovej neďaleko od okresného mesta DS v krásnej tichej časti dediny vedľa lesíka na 780m2 plus pozemok kde stojí dom je 400 m2 pozemku. Úžitková plocha domu je 280m2. Dolná časť domu/ prvé nadzemné prízemie s pivnicou 200m2 a horná časť 80,3 m2/táto časť domu nie je finalizovaná-dokončená/Spolu aj s veľkým pozemkom cena domu je 350.000 tis eur.

Dispozičné riešenie: vstupná hala, veľká obývacia izba ,zvlášť kuchyňa plus priestor ako druhá obývacia izba s krbom ,krásna predsieň s predným vstupom do domu.

Ďalej kúpeľňa s vaňou a samostatné WC, Spáľňa aj detská izba.

Na 2.nadzemnom poschodí momentálne je jedna veľká miestnosť ,ktorá sa dá rôzne podľa požiadavok rozdeliť pre kupcov domu. Z prednej časti ako aj zo zadnej časti z domu je vstup do pivničných priestorov aj do garáže. V pivnici sa nachádza ďalšia kúpeľňa so sprchou .

Konštrukcia domu je tehlová, vonkajšie zateplenie je na báze umelých vlákien. Strecha: krytina Bramac, Okná na celom rodinnom dome sú drevené s izolačným trojsklom, vchodové a interiérové dvere sú drevené s drevenými zárubňami. Podlahy v izbách sú pokryté laminátovými parketami, ako aj dlaždice.

Kúrenie v dome sa dá: plynové podlahové, radiátorové aj s krbom, vývody vo všetkých izbách od krbu ako aj na 2.nadzemné miestnosti sú vývody pre kúrenie vodu elektriku.

Pekne upravená záhrada ktorá je polievaná cez studňu so zavlažovacím systémom. Oplotenie : z prednej časti brána automatická Nízke režijné náklady do 150 Eur! V prípade dohody dom sa predáva aj so zariadením!

Vedľa domu sa nachádza oplotený veľký krásny pozemok 790 m2 ,ktorý je tiež v cene nehnuteľnosti. V prípade sa dá spojiť s domom alebo pre iné účely využívať/ stavebné -reakreačné ,atď/ V prípade ak niekomu stačí menší pozemok , tak sa dá diskutovať o rozdelení pozemku a predaj zvlášť .

Ak sa Vám táto ponuka zapáčila neváhajte nás kontaktovať: 0905 329 399 ,obhliadku robíme podľa Vašich požiadavok denne.

Ak máte záujem o obhliadku, prípadne potrebujete viac informácii, nájdete nás na Obchodnej ulici 2 v Dunajskej Strede, mobilný telefón 0905 329 399. email: chrenko@chateaureality.sk

Zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti.