Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 618 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ján Slávik
slavik@europareality.sk
0907592856

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj luxusných apartmánov – Rakúsko oblasť Tirolské Alpy

Typ
Predaj
Okres
Kitzbühel
Ulica
Römerweg
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
40 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Projekt
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
07.02.2022
Aktualizované
05.05.2022
Cena 399 000,00 €
Ján Slávik Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj nový projekt s investičnými apartmánmi. Projekt 46 hotelového zariadenia s wellness a reštauráciou ponúka na predaj 46 apartmánov. Umiestnený bude v srdci Tirolských Álp neďaleko mesta Kitzbüheler kam každoročne zamieri množstvo turistov a lyžiarov. V blízkosti hotelu sú okrem množstva lyžiarskych vlekov aj cvičné lanovky pre tých najmenších ale aj menej skúsených lyžiarov vhodných pre rodiny s deťmi.
________________________________________
Prednosti rezortu:
• Perfektná lokalita pod Kitzbüheler Horn, v srdci Kitbühelských Álp
• Hotel leží medzi mestami Kitzbühel a St. Johann in Tirol
• V pešej dostupnosti od stanice lanovky (cca 200 m)
• Veľký počet rodinných zjazdoviek na rozľahlých svahoch a bezplatné cvičné vleky pre deti
• V blízkosti niekoľkých významných lyžiarskych stredísk
• Ideálne ako zimná aj letná destinácia
• Luxusné zázemie aj služby – wellness, vonkajší vyhrievaný bazén, reštaurácia, recepcia a ďalšie služby hotelového charakteru
• Veľký a rokmi overený prevádzkovateľ apartmánových hotelov
________________________________________
Ideálna celoročná destinácia:
Leto sa v regióne Kitzbüheler Horn nesie v znamení pešej turistiky – až 500 km turistických trás, po ktorých sa pozriete napríklad na Hahnenkamm alebo sa vykúpete v krásnom Schwarzsee.
I golfoví nadšenci si tu prídu na svoje – zahrať si môžete na 2 osemnásťjamkových či 2 deväťjamkových ihriskách.
Od polovice októbra až do začiatku apríla čakajú na lyžiarov ideálne podmienky, napríklad na legendárnej zjazdovke Streif. Pripravené sú ale rôzne náročné zjazdovky (modrá, červená, čierna) s dĺžkou 233 km! Skiareál ponúka 57 lanoviek, bezplatné cvičné vleky v údolí a požičovne lyží.
Najbližším lyžiarskym strediskom je Skistar St. Johann in Tirol. Je ideálne miesto pre rodiny s deťmi. Na začiatočníkov aj ostrieľaných lyžiarov tu čaká 42 km modrých a červených zjazdoviek a po dlhom dni na lyžiach zrelaxujete v jednej z 18 chat a reštaurácií.
________________________________________
Vybavenie apartmánov:
Apartmány budú odovzdané novým majiteľom kompletne zariadené tak, aby bol možný okamžitý prenájmom či vlastné využitie. Presné vybavenie apartmánu, ako aj farby a materiály zariadenia si vie vlastník vybrať sám.
________________________________________
Apartmány sa predávajú do osobného vlastníctva:
Apartmány sa predávajú do osobného vlastníctva a podľa charakteristiky projektu sú určené k ďalšiemu prenájmu s možnosťou čiastočného vlastného využitia. Pre vlastníkov nehnuteľnosti je zaistený komplexný servis so správou a ďalším prenájmom nehnuteľnosti, bez starostí pre majiteľa nehnuteľnosti.
Očakávaný výnos v 1. roku prenájmu je 2,98%, v 2. roku 3,52% a v 3. roku 4,06%.
Podmienka ďalšieho prenájmu nehnuteľnosti vás nijak neobmedzuje pri ďalšom využití osobného vlastníctva – tzn. nehnuteľnosť môžete kedykoľvek počas trvania zmluvy o prenájme predať.
________________________________________
Termín výstavby:
Výstavba bude zahájená v lete 2022 a kolaudácia je naplánovaná najneskôr v lete 2024.
________________________________________

V ponuke sú apartmány na 4 podlažiach s až 3 spálňami, niektoré s vlastnou saunou. Apartmány majú veľkosť od 40 do 124m2, každý z nich s balkónom či terasou.

Cena sa vzhľadom ku rozmanitosti a veľkosti apartmánov pohybuje od 399.000EUR po 1.429.000EUR NETTO + cena za zariadenie a poplatky spojené s nadobudnutím nehnuteľnosti 7,5% z kúpnej ceny.

Kontakt: Ján Slávik tel: 0907 592 856 mail: slavik@europareality.sk