Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Fazika
mfazika@bvreal.sk
0918 709 037

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANĚ BV REAL Na predaj rodinný dom 1741 m2 Jastrabá okres Žiar nad Hronom FM1199

Typ
Predaj
Mesto
Jastrabá
Ulica
-
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
116 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
20.11.2021
Aktualizované
23.06.2022
Cena 73 000,00 €
Miroslav Fazika BV REAL PD
Kontaktovať makléra 0918 709 037

Popis nehnutelnosti

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj rodinný dom v obci Jastrabá okres Žiar nad Hronom.Je vhodný aj na celoročné bývanie alebo aj na chalupárčenie.Dom je 2 podlažný s podpivničením, prízemím a podkrovím.V pivniciach sa nachádza technická miestnosť s kotlom na pevné palivo s rozvodom radiátormi do miestností v dome, ďalej sa tu nachádza bojler na teplu vodu, sklad na drevo, skladové miestnosti a dielňa s ponkom.Prízemie pozostáva z 3 priestranných izieb, veľkej kuchyne, kúpeľne s WC, chodby a špajzy a schody na podkrovie, ktorá by sa dala aj prerobiť na obývateľné priestory.V kuchyni sa nachádza pec s rúrou, sporák a umývadlo, podlaha je linoleum.V izbách sú podlahy parkety, v jednej izbe je aj stôl so stoličkami.V chodbe a v kúpeľni je dlažba. Okná na dome sú drevené, strecha sedlová, krytina škridla.Dom je postavený z pálenej tehly má výmer 116 m2, postavený bol v roku 1967 a je napojený na inžinierske siete voda, plyn a elektrika.Prístup k rodinnému domu z miestnej komunikácie vedie cez spoločný dvor, dom je spojený s rodinným domom, ktorý sa nachádza v rade pred ním.Na spoločnom dvore je možné parkovať aj s viacerými autami a nachádza sa na ňom ešte jeden starší rodinný dom s rozlohou 114 m2, ktorý je v pôvodnom stave a ktorý sa predáva spolu s predávaným domom.Tento druhý rodinný dom je 2 podlažný s podpivničením, prízemím a podkrovím. Dom je možné si prerobiť podľa vlastných predstáv alebo ho poprípade predať ďalším klientom. Ďalej na spoločnom dvore sa nachádza aj dreváreň a murovaný chliev, ktoré sú tiež súčasťou predaja.Súčasťou predaja je aj ďalší väčší pozemok a to záhrada v rozlohe 1197 m2 nachádzajúci sa za chlievom. ideálne vhodné pre hospodára alebo chovateľa zvierat.Na konci záhrady tečie potôčik.Podiel na spoločnom dvore je tiež súčasťou predaja.

Obec má kompletnú občiansku vybavenosť, poštu, potraviny, kostol, školu a škôlku a je s dobrou prístupnosťou prímestskej a aj železničnej dopravy.

Výhoda je blízko centrum obce, tichá lokalita, pekná okolitá príroda s možnosťou turistiky a cykloturistiky, obec leží v južnej časti Kremnických vrchov a nachádza sa len 12 km od historického mesta Kremnica, kde sa nachádza Mincovňa Kremnica, ktorá je najstaršia dodnes existujúca mincovňa na svete a je tam aj mestský hrad. 15 km od obce sa nachádzajú lyžiarske strediská Krahule a Skalka Aréna, 29 km od obce sa nachádza Vodný raj Vyhne alebo 30 km od obce sa nachádza kúpeľné mesto Turčianske Teplice aj s Aquaparkom.Cena predaja je 73000 € a je konečná, neplatíte nič navyše. 

V cene nehnuteľnosti je okrem sprostredkovania, predaja a kúpy:

- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností

- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve

- poradenstvo / vybavenie financovania na mieru (Spolupracujeme so všetkými bankami)

- poistné poradenstvo / vybavenie poisteniaMožnosť platby v hotovosti aj na úver.

Úver vám bezplatne vybaví náš hypotekárny a úverový špecialista.Termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel.č. 0918 709 037, alebo mailom: mfazika@bvreal.sk alebo osobne v kancelárii BV REAL.

Web makléra: www.fazikamiroslav.skČíslo zákazky FM1199