Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 374 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Renáta Kováčová
renata@solidnebyvanie.sk
0907 084 392

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rekreačný domček v radovej zástavbe Jasenie

Typ
Predaj
Okres
Brezno
Mesto
Jasenie
Ulica
Kramlište
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Typ stavby
Kamenná
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Pridané
14.07.2022
Aktualizované
14.07.2022
Cena 63 000,00 €
Renáta Kováčová Solídne Bývanie, spol. s r.o.
Kontaktovať makléra 0907 084 392

Popis nehnutelnosti

Nové Bývanie realitná kancelária Vám exkluzívne ponúka na predaj menší domček v obci Jasenie. Dom sa nachádza v radovej zástavbe a je vhodný na chalupu, prešiel čiastočnou rekonštrukciou boli vymenené okná a nová kúpeľňa. Dom pozostáva zo vstupnej chodby z menšej miestnosti /kuchyne/, kúpeľne a hlavnej veľkej izby, kde sa nachádza krbová pec na tuhé palivo. V dome sú zamontované gamatky, ale plyn je odpojený prípojka je na dome. Voda je obecná a elektrika funkčná. K domu patrí aj záhrada s ovocnými stromami a krami /višňa, broskyňa, jablká, slivky, maliny a egreš/ v záhradnej časti je murovaná letná kuchyňa a sklad náradia. Poza záhradu preteká potok a nachádza sa tam ohnisko v tieni stromov miesto, ktoré oceníte najmä v letných mesiacoch. Obec Jasenie má kompletnú občiansku vybavenosť, nachádza sa tam aj zrekonštruované kúpalisko.

Plocha: zastavaná 71m2, pozemku 348m2.
Podlaha: pvc.
Steny: omietky.
Okná: eurookná.
Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa.
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia.
Konštrukcia objektu: kamenná.
Kúrenie: krb.
Sedlová strecha. Strešná krytina: eternit.
Rovinatý pozemok.
Asfaltová prístupová cesta.
Žiadne podpivničenie.
Výhody: slnečný, tiché prostredie, turistika, cykloturistika.

Na nehnuteľnosti neviaznu žiadne vecné bremená, záložné práva ani exekúcie.

Oslovte ma pre osobnú obhliadku, nakoľko dom odporúčam vidieť. Telefonicky Vám rada poskytnem aj podrobnejšie informácie. V cene je zahrnutý kompletný právny servis, nájdeme Vám najvýhodnejšie financovanie úverom cez spoločnosť Gepard finance a finančného sprostredkovateľa, ktorý má 20 ročné skúsenosti. Ponúkame spoluprácu s najlepšími znalcami. Budem s Vami až po odovzdanie domu a prepisu energií.