Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 761 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Dominik Findura
dominik@deltaproperty.sk
0940399661

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA - Bungalovy na kľúč v pokojnej obci Čenčice

Typ
Predaj
Okres
Poprad
Mesto
Jánovce
Mestská časť
Machalovce
Ulica
Čenčice
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
120 m2
Stav objektu
Vo výstavbe
Počet izieb
4
Pridané
18.09.2023
Aktualizované
18.09.2023
Cena 0,00 €
Bc. Dominik Findura Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY, VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA  Vám ponúka na predaj novostavieb rodinných domov na kľúč v krásnej a tichej obci Čenčice.

Možnosť výstavby rodinných domov na rovinatom pozemku o výmere od 503 do 762 m2. V danej lokalite sa budú nachádzať 5 rodinných domov z toho tri o zastavanej ploche cca 100 m2 (3-izbový) a dva o zastavanej ploche cca 120 m2 (4-izbový).

Jednotlivé domy budú murované (tehla/ytong - 35 + 15 zateplenie), jednopodlažné s výlezom a úložným priestorom, strecha sedlová plech (klik-panel) a budú sa predávať v štandarde - plastové 8-komorové okná(antracit), omietky, dvere, dlažba, obkladačky, sanita, podlahy, ... možnosť vybratia si materiálu, prípadne možnosť výstavby holodomu. Vykurovanie prostredníctvom podlahového kúrenia. Predpokladaná doba výstavby je 10 mesiacov.

Okrem plynu sa na pozemku nachádzajú všetky siete. Vodovod je obecný, kanalizácia formou žumpy. Prístup k pozemku bude po štrkovej upravenej ceste vrátane osvetlenia.

DISPOZÍCIA: Dom bude dispozične pozostávať zo vstupnej chodby, dvoch nepriechodných izieb, obývačky spolu s kuchyňou, kúpeľňa (vaňa aj sprchový kút), oddelené WC a technická miestnosť. Po dohode je možné priečky a dispozíciu zmeniť. Väčší dom bude mať ešte jednu izbu navyše.

LOKALITA: Obec Čenčice spadá pod k.ú. Jánovce, nachádza sa len 2 km od diaľničného privádzača. Do Popradu len 14 km, Kežmarok 15 km a Spišská Nová Ves 14 km. V blízkosti sa nachádza aj vyhľadávané termálne kúpalisko Vŕbov len cca 5 km. Obec Čenčice je krásna, malebná obec s rodinnou atmosférou, krásnou okolitou prírodou a tichom. Veľmi vhodné na relax a rekreačné účely.

CENA: Dohodou

Zaujala Vás naša ponuka ? Neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0940 399 661 alebo mailom.

V prípade záujmu Vám vieme pomôcť aj s financovaním.

DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky a riadi sa Realitným kódexom vydaným Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie v advokátskej kancelárií, poplatok pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva a poplatky spojené s úradným overením podpisov na zmluvách.