Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
273 634 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dominik Findura
dominik@deltaproperty.sk
0940399661

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA - REZERVOVANÉ - Stavebný pozemky na predaj Jánovce - Machalovce

  • Pozemky, Predaj, Poprad, Jánovce, Machalovce | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Poprad, Jánovce, Machalovce | pic. 2
  • Pozemky, Predaj, Poprad, Jánovce, Machalovce | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Poprad, Jánovce, Machalovce | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Poprad, Jánovce, Machalovce | pic. 2
Typ
Predaj
Okres
Poprad
Mesto
Jánovce
Mestská časť
Machalovce
Ulica
Machalovce
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
659 m2
Pridané
12.08.2018
Aktualizované
20.08.2018
Dominik Findura Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Delta Property  Vám ponúka na predaj dva stavebné pozemky - pre rodinné domy, len 10 km od mesta Poprad v obci - Jánovce, časť Machalovce.

Pozemky majú rozlohy 659 m2 -  v miernom svahu. Pozemok sa nachádza v tichej ulici. Na hranici pozemku sú všetky IS- obecný vodovod (prípojka), elektrika a plyn, kanalizácia.


LOKALITA: Obec Jánovce poskytuje základnú občiansku vybavenosť. V blízkosti sa nachádzajú potraviny, pošta, obecný úrad,...Do Popradu, Kežmarku a Spišskej Novej Vsi len cca 13-16 km a taktiež termálne kúpalisko Vŕbov len 8 km.

Možnosť kúpy aj len jedného z pozemkov.


Cena: 26.360,-€

Pri rýchlom a serióznom jednaní možná dohoda.

Zaujala Vás naša ponuka ? Neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0940 399 661 alebo mailom: dominik.findura@deltaproperty.sk

V cene je zahrnuté kompletné právne poradenstvo. V prípade záujmu Vám vieme pomôcť aj s financovaním.

DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky a riadi sa Realitným kódexom vydaným Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie v advokátskej kancelárií, poplatok pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva a poplatky spojené s úradným overením podpisov na zmluvách.