Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 239 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Andrea Šubová
andrea.subova@adas.sk
+421 917 757 338

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prinášame do ponuky kompletne zrekonštruovaný 5 izb. dvojgeneračný RD v Jánovciach-Machalovce.

Typ
Predaj
Okres
Poprad
Mesto
Jánovce
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
5
Pridané
22.09.2022
Aktualizované
22.09.2022
Cena 265 000,00 €
Mgr. Andrea Šubová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 917 757 338

Popis nehnutelnosti

Prinášame do ponuky kompletne zrekonštruovaný 5 izb. dvojgeneračný RD v Jánovciach-Machalovce. Dom tvoria dva samostatne byty ( jeden dvoj. a jeden trojizbový .) s vlastnými vchodmi. Dom je napojený na všetky IS okrem vodovodu. Na pozemku je vlastná studňa. Prípojka na vodovod je na hranici pozemku. Veľkosť pozemku je 1700m2. Na pozemku sa nachádza vyhrievaný bazén, záhrada s ovocnými stromami a veľkou dvojgarážou (dielňou). Rekonštrukcia prebehla v roku 2010. Strecha je sedlová - kanadský šindeľ, kúrenie plynové. V dome je predpríprava na krb. Okná - euro okná, podlaha drevená v kombinácii, s plávajúcou podlahou a dlažbou. V dome sú 2 kuchyne, 2 kúpeľne a dve terasy. Predáva sa aj so zariadením podľa dohody. Obec je vzdialená 10 km od Popradu, 10 km od SNV a 10 km od Kežmarku. Energetický certifikát nebol vytvorený. Cena domu je 265 000,-€ v nej je zahrnutý kompletný právny a administratívny servis, poplatok pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva a poplatky spojené s úradným overením podpisov na zmluvách. Ak Vás ponuka zaujala neváhajte nás kontaktovať. 0908 196 759 - monikajanikova@gmail.com