Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
331 166 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Katarína Petránová
katarinapetranova@maxareality.sk
+421 907 822 194

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ZNÍŽENÁ CENA - rodinný dom Janova Lehota

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
70 m2
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
18.01.2017
Aktualizované
13.04.2017
Ing. Katarína Petránová MAXA REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra +421 907 822 194

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom v srdci obce Janova Lehota, vhodný aj na chalupu. Dom disponuje 2 izbami a veľkou kuchyňou s pieckou. Vedľa kuchyne je väčšie WC s umývadlom a menšia miestnosť so starým kredencom, využiteľná napr. ako špajza. Zadná, neobývaná časť domu je vhodná na skladovanie, prípadne by sa mohla po menších úpravách využiť ako garáž. Zastavaná plocha je 314m2. Za domom je mierne kopcovitý pozemok o rozlohe 1254m2, s ovocnými stromami. Dom je pripojený na obecný vodovod, kanalizáciu, pri dome je prípojka na plyn a nová elektrická rozvodná skriňa. Nevýhodou je, že nemá pivnicu. Dom je v pôvodnom stave, takže si ho môžete prerobiť podľa svojich predstáv. Široké pláne a mierne kopcovitý terén je vhodný na prechádzky a turistiku. Cena 38 590 €. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle +421 907 822 194 alebo na e-maile: katarinapetranova@maxareality.sk. ID ponuky: 22334

U nás navyše dostanete hypotekárne poradenstvo, kompletný právny servis, katastrálny servis a protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti,  vrátane prepisu energií.

MAXA reality, s.r.o., Námestie Matice slovenskej č. 6, 965 01 Žiar nad Hronom