Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 964 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dagmar Zimová
dada@mgreal.sk
0905479602

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom za cenu garsonky - Jacovce

Typ
Predaj
Okres
Topoľčany
Mesto
Jacovce
Ulica
Tichá
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
13.12.2021
Aktualizované
20.12.2021
Cena 35 000,00 €
Dagmar Zimová MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Jacovce, Tichá. Nachádza sa v spoločnom dvore (562m2), na pozemku o výmere 148m2. Dom z roku cca 1920, postavený z nepálenej a pálenej tehly (priečky z Yporu) je v rekonštrukcii a je možné ho dorobiť podľa vlastných predstáv. Možnosť vybudovania troch menších bytových jednotiek, alebo jedného domu. Momentálne je zrekonštruovaná prvá časť, kde vznikla jedna veľká izba s kuchynským kútom, menšia úzka miestnosť a kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Ohrev vody zabezpečuje bojler, vykurovanie plyn kotlom. V druhej časti je príprava na kúpeľňu, menšiu a väčšiu izbu. Tretia časť je v pôvodnom stave. Strecha bola čiastočne rekonštruovaná  - nové hrady, dorobenie 1/3 strechy (latovanie + škridla pôvodná). Plocha: zastavaná 148m2, pozemku 710m2. Podlaha: betón. Steny: omietky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Kúrenie: centrálne. Sedlová strecha. Strešná krytina: škridla. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Cena 35 000 €