Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 612 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dagmar Zimová
dada@mgreal.sk
0905479602

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom Jacovce - v rekonštrukcii

Typ
Predaj
Okres
Topoľčany
Mesto
Jacovce
Ulica
Tichá
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
10.05.2022
Aktualizované
10.05.2022
Cena 69 000,00 €
Dagmar Zimová MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Jacovce, Tichá. Nachádza sa v spoločnom dvore (562m2), na pozemku o výmere 148m2. Dom z roku cca 1920, postavený z nepálenej a pálenej tehly je pred ukončením rekonštrukcie a je možné ho dorobiť podľa vlastných predstáv. Momentálne sú zrekonštruované cca 2/3 domu (cca 115m2), čím vznikla malá vstupná chodba, väčšia obývacia izba s kuchynským kútom, kúpeľňa so sprchovým kútom, WC a umývadlom. Z obývačky sa ide do detskej izby a ďalej do spálne, kde je ďalšia kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Táto izba má samostatný vstup a je možné ju prebudovať na garsónku. Vykurovanie zabezpečuje plyn. kotol a nové radiátory v izbách. Kúpeľne vykurujú el. radiátory. V obývačke je možnosť pripojiť krb na komín. Ohrev vody zabezpečuje bojler. Tretia časť je v pôvodnom stave, možnosť využiť ako sklad, izbyu, prípadne vybudovať vstup do podkrovia. Strecha bola čiastočne rekonštruovaná  - nové hrady, dorobenie 1/3 strechy (latovanie + škridla pôvodná). Na celom dome je nová fasáda. Plocha: zastavaná 148m2, pozemku 710m2. Podlaha: betón, dlažba. Steny: omietky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľní: sprchovacie kúty, WC, umývadlá. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Kúrenie: centrálne. Sedlová strecha. Strešná krytina: škridla. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Cena 69 000 €