Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
284 184 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Iveta Peťovská, RSc.
petovska@vasereality.sk
0905248196

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Vidiecka chalupa v pôvodnom stave v romantickom prostredí, JABLONKA (Myjava)

Typ
Predaj
Okres
Myjava
Mesto
Jablonka
Ulica
.
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
100 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
31.05.2017
Aktualizované
20.03.2019
Cena 1,00 €
Iveta Peťovská, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

174521 - Na predaj historická vidiecka chalupa na polosamote v katastri obce Jablonka. S chalupou sa predáva priľahlý pozemok s celkovou výmerou 2853 m2. Dom sa skladá z dvoch častí - obytná časť a hospodárska časť. Obytná časť  pozostáva z troch izieb a kuchyne. Nemá kúpeľňu a WC, ale dá sa dorobiť. Každá miestnosť je samostatne vykurovaná tuhým palivom. V hospodárskej časti sa nachádza pôvodná sýpka, miestnosť s pecou na pečenie chleba a maštale pre zvieratá. Voda je z vlastnej studne, ktorá je za domom. Dom je napojený na elektrinu. Chalupa je v pôvodnom stave, je nutná rekonštrukcia. Blízko domu sa nachádza potok, tvorí časť hranice pozemku. Na pozemku sa nachádzajú dve stodoly patriace k domu. Chalupa je celoročne prístupná, po rekonštrukcii ideálna na rekreačné využitie. Pekné a tiché prostredie. Cena dohodou.

Viac informácií Vám rada poskytnem na telefónnom čísle 0905 248 196 alebo mail adrese petovska@vasereality.sk

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania, - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia - Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Premýšľate nad predajom / prenájmom nehnuteľnosti?
VOLAJTE NA ČÍSLO: 0905 248 196

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky