Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrea Špitová, maklér maklér
Andrea Špitová, maklér
info@vestareal.sk
0948002878

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom s garážou a prístavbou, 785m2, Jablonec

Typ
Predaj
Okres
Pezinok
Mesto
Jablonec
Ulica
Centrum
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
204 m2
Celková plocha
785 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
5
Pridané
25.03.2022
Aktualizované
01.08.2022
Cena 175 000,00 €
Andrea Špitová, maklér Vestareal s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Na predaj 3 izbový tehlový rodinný dom s manzardou, prístavbou a garážou nachádzajúci sa v obci Jablonec, okres Pezinok. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, samostatného WC, kúpeľne s vaňou, komory, kuchyne a dvoch izieb. Na poschodí sa nachádza manzarda s priestrannou terasou. Dom je čiastočne podpivničený, strecha i okná sú v pôvodnom stave. Miera rekonštrukcie: nová kúpeľňa i WC, nainštalovaný bol nový plynový kondenzačný kotol BAXI, osadené nové radiátory s medenými rozvodmi a čiastočne nová elektroinštalácia. Novozrekonštruovaná prístavba, ktorá prislúcha k domu pozostáva z dvoch miestností s rekuperáciou, kúpeľne s WC + technickej miestnosti s plynovým kotlom a pračkou.
Jej využitie je vhodné i na podnikateľské účely - kaderníctvo, masáže, kozmetika, atď... . V minulosti bol tento zvukovo i svetelne izolovaný objekt využívaný k očistnému samoliečiacemu procesu, tzv. terapie tmou.
Celková výmera pozemku je 785m2, zastavaná plocha je 158m2, úžitková 204 m2. Inžinierske siete - odpad je t.č. riešený žumpou - výstavba kanalizácie je v pláne obce, k dispozícii sú všetky prípojky + vlastná studňa. Parkovanie je bezproblémové. Radi Vás prevedieme touto nehnuteľnosťou..
V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis - od vyhotovenia kúpnych zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, vrátane zabezpečenia znaleckého posudku, bezplatného vybavenia hypotekárneho úveru a poistenia nehnuteľnosti. Kontakt: 0902262485