Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 533 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Martin Grunta
martin.grunta1@deltaproperty.sk
0911083672

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA | Novostavba 4 izbového rodinného domu, Ivanovce, 496 m2

Typ
Predaj
Okres
Trenčín
Mesto
Ivanovce
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
94 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
20.02.2021
Aktualizované
24.02.2021
Ing. Martin Grunta Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkam na predaj novostavbu rodinného domu v obci Ivanovce neďaleko mesta Trenčín.

DOM: Jedno podlažný bungalov veľmi dobre dispozične riešený s rozlohou 94 m2. Rodinný dom je 4 izbový a predáva sa v štádiu holodom s možnosťou dokončenia na kľúč.

POZEMOK: Rovinatý pozemok o rozlohe 496 m2 je dostačujúci pre parkovanie dvoch automobilov na jednej strane pozemku a na druhej strane sa môže nachádzať terasa a pozemok vhodný pre rodinný relax ako napríklad bazén, trampolína, detské ihrisko, šmykľavka.

Dispozícia: Po vstupe do domu sa nachádzame v chodbe kde je vytvorené miesto na šatník a sedenie. V chodbe sa nachádza oddelené WC. Cez priestrannú chodbu sa dostaneme do obývacej miestnosti spojenou s kuchyňou. Dom je veľmi dobre dispozične navrhnutý nakoľko chodba spája všetky miestnosti a tým pádom je využitý každý priestor domu. V chodbe po ľavej strane je technická miestnosť, kúpeľňa, spálňa, detská izba a detská izba alebo hosťovská.

Lokalita: Tento rodinný dom sa nachádza 12 minút od Trenčína a zároveň od Nového Mesta nad Váhom. Lokalita je tu veľmi kľudná a vhodná na relax pre rodinu. V okolí sa nachádza príroda, škôlka, potraviny, kaderníctvo, pizzeria, kvetinárstvo a lekáreň.

Na kľúč: Pri tejto novostavbe klientom viem zabezpečiť interiérového dizajnéra a dom dokončiť na kľúč.

Video: https://youtu.be/On9RMI7vz-E

Cena v štádiu holodom: 162 900 €

Cena v štádiu štandard: 189 900 €

Realitný maklér: Ing. Martin Grunta,

tel.: 0911/083 672,

mail: martin.grunta@deltaproperty.sk

Viac ponúk na : deltaproperty.sk

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.