Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
367 822 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Zuzana Mangundová, RSc.
mangundova@vasereality.sk
0915 753 000

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ - EXKLUZÍVNA PONUKA - Rodinný dom v obci Ivanovce, pozemok 970 m2

Typ
Predaj
Okres
Trenčín
Mesto
Ivanovce
Ulica
Ivanovce
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
200 m2
Celková plocha
200 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
15.08.2022
Aktualizované
07.11.2023
Ing. Zuzana Mangundová, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0915 753 000

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj vo vyhľadávanej obci Ivanovce, približne 12 km od Trenčína väčší, rodinný dom v DOBROM, UDŽIAVANOM STAVE. Dom má výbornú polohu v tichej okrajovej časti obce, zároveň je pešo dostupná kompletná občianska vybavenosť. Rodinný dom bol postavený v 80-tych rokoch, stavba je zdravá, suchá, vhodná po menšej modernizácii interiéru ihneď k nasťahovaniu. Približne pred 12. rokmi prebehla na dome rekonštrukcia poschodia a strechy. V prízemí bola pristavená v minulom roku nová kúpeľňa a WC.

Dom je riešený ako DVOJGENERAČNÝ s DVOMI SAMOSTATNÝMI VCHODMI. Je napojený na všetky inžinierske siete + vlastná studňa (plyn, voda, elektrina majú samostatné merače za každú obytnú jednotku).  Dispozícia domu: čiastočne podpivničený; prízemie: zádverie, veľká chodba so schodiskom do jednej obytnej jednotky a samostatný vchod do druhej obytnej jednotky, ktorá sa nachádza na prízemí a skladá sa z kuchyne, komory, dvoch veľkých izieb, kúpeľne a samostatného WC. 

Ďalšia obytná jednotka je na poschodí a dispozične sa skladá z chodby, kde je pracovný kút, troch samostatných izieb, z obývacej časti ktorá je spojená s kuchyňou a má výstup na veľkú slnečnú terasu. Z chodby sa ďalej dostaneme do veľkej kúpeľne a samostatného WC.

Na pozemku sa nachádzajú ďalšie dve stavby, a to: podpivničená garáž so skladovacími priestormi v podkroví a staršia hospodárska budova s pristaveným dreveným altánkom na príjemné posedenie na dvore. Nad touto budovou sú tiež v podkroví úložné priestory. 

Na Vaše ďalšie otázky Vám radi odpovieme a v prípade záujmu zabezpečíme obhliadku tohto domu. Kontakt: Ing. Mangundová Zuzana, RSc., tel.: 0915 753 000, mail: info@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky