Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 885 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Helena Sikorčinová
sikorcinova@vasereality.sk
0915753000

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Novostavba rodinného domu v Ivanovciach - 10 km od Trenčína

Typ
Predaj
Okres
Trenčín
Mesto
Ivanovce
Ulica
Ivanovce
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
105 m2
Stav objektu
Vo výstavbe
Pridané
07.07.2020
Aktualizované
25.02.2021
Helena Sikorčinová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj tehlový 4-izbový rodinný dom – bungalov s úžitkovou plochou 105 m², zastavanou plochou 134 m², na pozemku s výmerou 633 m² v obci Ivanovce, vzdialená od Trenčína cca 10 km. Rodinný dom bude dokončený v štádiu holodom a je momentálne vo výstavbe s plánovaným dokončením na koniec roka 2020. V prípade záujmu a dohody môže byť dom ukončený až do štádiu "na kľúč".
Novostavba rodinného domu je riešená ako murovaný jednopodlažný dom bez podpivničenia a bez obytného podkrovia. Stavebný materiál domu: tehlové tvárnice s hrúbkou 250 mm Heluz + 150 mm zateplenie. Strecha: drevené priehradové väzníky + betónová strešná krytina Bramac. Okná a vchodové dvere: z profilu Salamander s izolačným 3-sklom v nadštandartnom farebnom prevedení (v troch izbách sú francúzske okná). Vykurovanie: v celom dome podlahové, plynový kondenzačný kotol Baxi. Iné vybavenie domu: prepríprava pre motorické exteriérové žalúzie, prepríprava pre interiérový krb, predpríprava pre zabezpečovací a kamerový systém, PC rozvody v každej izbe, schody do podkrovia. Dom je napojený na všetky inžinierske siete. El.prípojka 230V, 400V. Internet: optika. Tehlový dom sa predáva v štádiu holodom - zrealizované betónové potery s podlahovým vykurovaním, SDK stropy so zateplením minerálnou vatou, osadený plynový kotol + zásuvky, vypínače, el.rozvádzač, zrealizované hladké interiérové omietky + biely náter. V cene domu sú vybudované parkovacie miesta zo zámkovej dlažby + prístupový chodník k domu + dlažba na exteriérovej terase. Exteriérová terasa s výmerou 11 m2 je prístupná z 3 izieb.

Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa, v cene je zahrnuté kompletné právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv a návrhu na vklad a bezplatné finančné poradenstvo (kupujúcemu uhradíme všetky poplatky spojené s hypotekárnym úverom vrátane znaleckého posudku), úhrada správnych poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv (kolky).

Všetky ďalšie informácie Vám poskytneme pri osobnom stretnutí, ktoré si môžete dohodnúť na tel. čísle: 0915 753 000, alebo mailom: sikorcinova@vasereality.sk, trencin@vasereality.sk