Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 501 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Zuzana Mangundová
mangundova@vasereality.sk
0915753000

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

EXKLUZÍVNA PONUKA***Rodinný dom, začatá rekonštrukcia, 870 m2, Ivanovce

Typ
Predaj
Okres
Trenčín
Mesto
Ivanovce
Ulica
Ivanovce
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
100 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
17.08.2020
Aktualizované
29.10.2020
Zuzana Mangundová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka EXKLUZÍVNE  na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave v pokojnej vyhľadávanej lokalite v obci Ivanovce, z ktorej je výborná dostupnosť do krajského mesta Trenčín, aj do okresného mesta Nové Mesto nad Váhom. Dom je postavený z pálenej aj nepálenej tehly, nie je podpivničený, napojený je na elektrinu. Zvyšné inžinierske siete je možné pripojiť priamo z prípojok pred domom. Pozemok na ktorom dom stojí, je pekný, rovinatý, v klasickej zástavbe rodinných domov. Nový majiteľ môže pokračovať v začatej rekonštrukcii, ktorá bola dispozične plánovaná ako 3+1 s využitím prízemia bez obytného podkrovia. Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na tel. čísle 0915 753 000, alebo mailom: mangundova@vasereality.sk.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky