Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 250 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Zuzana Mangundová, RSc.
mangundova@vasereality.sk
0915 753 000

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

EXKLUZÍVNA PONUKA - Rodinný dom v obci Ivanovce, pozemok 970 m2

Typ
Predaj
Okres
Trenčín
Mesto
Ivanovce
Ulica
Ivanovce
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
200 m2
Celková plocha
200 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
15.08.2022
Aktualizované
18.11.2022
Cena 179 000,00 €
Ing. Zuzana Mangundová, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0915 753 000

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj vo vyhľadávanej obci Ivanovce, približne 12 km od Trenčína väčší, rodinný dom v DOBROM, UDŽIAVANOM STAVE. Dom má výbornú polohu v tichej okrajovej časti obce, zároveň je pešo dostupná kompletná občianska vybavenosť. Rodinný dom bol postavený v 80-tych rokoch, stavba je zdravá, suchá, vhodná po menšej modernizácii interiéru ihneď k nasťahovaniu. Približne pred 12. rokmi prebehla na dome rekonštrukcia poschodia a strechy. V prízemí bola pristavená v minulom roku nová kúpeľňa a WC.

Dom je riešený ako DVOJGENERAČNÝ s DVOMI SAMOSTATNÝMI VCHODMI. Je napojený na všetky inžinierske siete + vlastná studňa (plyn, voda, elektrina majú samostatné merače za každú obytnú jednotku).  Dispozícia domu: čiastočne podpivničený; prízemie: zádverie, veľká chodba so schodiskom do jednej obytnej jednotky a samostatný vchod do druhej obytnej jednotky, ktorá sa nachádza na prízemí a skladá sa z kuchyne, komory, dvoch veľkých izieb, kúpeľne a samostatného WC. 

Ďalšia obytná jednotka je na poschodí a dispozične sa skladá z chodby, kde je pracovný kút, troch samostatných izieb, z obývacej časti ktorá je spojená s kuchyňou a má výstup na veľkú slnečnú terasu. Z chodby sa ďalej dostaneme do veľkej kúpeľne a samostatného WC.

Na pozemku sa nachádzajú ďalšie dve stavby, a to: podpivničená garáž so skladovacími priestormi v podkroví a staršia hospodárska budova s pristaveným dreveným altánkom na príjemné posedenie na dvore. Nad touto budovou sú tiež v podkroví úložné priestory. 

Na Vaše ďalšie otázky Vám radi odpovieme a v prípade záujmu zabezpečíme obhliadku tohto domu. Kontakt: Ing. Mangundová Zuzana, RSc., tel.: 0915 753 000, mail: info@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky