Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 291 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Dopyt prenájom 1- až 2izbový byt s predzáhradkou alebo dom vo vybranej lokalite

  • Byty, Hľadám prenájom / podnájom, Senec, Ivanka pri Dunaji, Stará Ivánka | pic. 0
Typ
Hľadám prenájom / podnájom
Okres
Senec
Mestská časť
Stará Ivánka
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
25 m2
Pridané
25.09.2020
Aktualizované
12.10.2020
Cena 600,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Pre konkrétnu klientku hľadáme dlhodobý prenájom v 1-2 izbovom byte s predzáhradkou/dome v lokalite VAJNORY, BERNOLÁKOVO, ČIERNA VODA, PEZINOK, ZÁLESIE.

Predstava o nájme:

- garzónka alebo 1izbový byt/dom - do 450€

- 2izbový byt/dom - do 600€

Klientka má dvoch vychovaných psov.Neváhajte ma kontaktovať.Katarína Hatalová - certifikovaný realitný poradca, člen Realitnej únie SR

00421908713828

hatalova@karinpartners.sk