Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
377 169 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Inšpirácia: Pozrite si perfektné moderné kuchyne, ktoré chce každá žena

Milan Bardun - 27.03.2017 - 4744
Kuchyňa je miesto, de najmä ženy trávia veľa času aby vykúzili dokonale vyzerajúce jedlá pre svoju rodinu. Nejedna gazdiná by povedala, že do kuchyne nemusí nikoho okrem seba, lebo má všetko zorganizované podľa seba. Taktiež by sa zhodli na tom, že dobre sa varí len v kuchyni, ktorá je praktická, priestranná a má dostatok úložného priestoru. Ak navyše vyzerá dobre, nie je o čom. Pripravili sme pre vás príklady štyroch kuchýň, ktoré spĺňajú všetky požiadavky moderných kucháriek a kuchárov v domácom prostredí. Poďte s nami na prehliadku dokonalosti.

Táto priestranná a moderná kuchyňa je naozaj skvostom v tom, čo dnes môžeme doma mať. Vidíme dostatok úložného priestoru, no taktiež priestor na pohyb v kuchyni. Veľká mramorová doska v strede kuchyne je veľmi praktická, najmä vtedy, keď pripravujete jedlo pre celú návštevu. Samozrejmosťou je taktiež umývačka riadu a digestor. Na tejto kuchyni hodnotíme ako veľké plus priestor na sklenené vínne poháre nad rúrou a mikrovlnkou, ktoré sú navyše pekne podsvietené. Dodávajú celej kuchyni luxusný šmrnc, ktorý hovorí, že toto nie je len kuchyňa ale miesto, kde sa žena cíti dobre.

Príklad tejto kuchyne v rodinnom dome je peknou ukážkou toho, ako sa dá otvorený priestor využit pekne a prakticky, no stále si zachová útulnosť. Opäť vidíme mramorovú dosku v centrálnom priestore a okrúhly kuchynský stôl s výhľadom do záhrady. Na tejto kuchyni hodnotíme ako veľké plus najmä to, že kuchárka nie je izolovaná od spoločenského života v dome. Počas varenia je súčasťou obývačky a môže sa aktívne zapájať do rodinnej debaty.

Ďalšia moderná a dokonale spracovaná kuchyňa, ktorá je v prírodnom prostredí rodinného domu. Mramorové dosky sú aktuálne v kurze a sú veľmi populárne. Veľkou výhodou tejto kuchyne je, že ide o moderne navrhnutý priestor v tradične vyzerajúcom rustikálnom rodinnom dome na vidieku. Digestor tu nepôsobí ako oštara, no naopak, zapadá do celého konceptu modernej kuchyne.

Aj keď môže ísť o mierne extrémne vyzerajúci priestor, vidíme tu jednoducho zariadenú kuchyňu v podzemí rodinného domu (alebo chaty v prírode.) Aj keď ide o malú kuchyňu, má všetko čo potrebuje. Vidíme dostatok úložného priestoru, drez na umývanie a jedálenský stôl. Aj keď ide o veľmi jednoduché zariadenie, v týchto priestoroch je úplne vyhovujúce, nakoľko sa nepredpokladá, že sa tu bude variť každý deň. Oceňujeme najmä steny, kde kombinácia omietky a kameňa pôsobí veľmi pekne, až stredoveko.