Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 884 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Zuzana Mangundová
mangundova@vasereality.sk
0915753000

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3 izbový byt v Ilave, Medňanská ulica, 69 m2 - znalecký posudok v cene

Typ
Predaj
Mesto
Ilava
Ulica
Medňanská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
69 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
12.09.2020
Aktualizované
22.09.2020
Zuzana Mangundová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj 3-izbový byt v Ilave na Medňanskej ulici v panelovom bytovom dome, kde je renovovaná strecha a zateplenie  domu je pripravované. Byt má výmeru 69 m2, je na 3/3 poschodí  bez výťahu. Byt je z čiastočne po rekonštrukcii. Jadro murované so sprchovým kútom, možnosť vymeniť vaňu. Okná boli vymenené za  plastové, podlahy v izbách za laminátové okrem spálne, kde sú drevené parkety. Balkón je prístupný z obývacej miestnosti. K bytu prináleží pivnica o rozmeroch 3,6 x 1 m. Kompletná občianska vybavenosť dostupná, v blízkosti sa nachádza škôlka, škola a obchodné centrum. Parkovanie je bez problémové. Obhliadku bytu si môžete dohodnúť na tel. čísle 0915 753 000, alebo mailom: zuzana@vasereality.sk